memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 sierpnia 2020, 17:05
Deeeszcze nie spokojne...
Odpisz
13 sierpnia 2020, 17:09
@Asystent_Google: potargaaały sad...
13 sierpnia 2020, 18:07
@Asystent_Google: a my na tej wojnie pare lat
13 sierpnia 2020, 19:27
@DRAGON_POLSKA: Do domu wrócimyyy W piecu napaliimy
13 sierpnia 2020, 20:07
@Asystent_Google: nakarmimy psa
13 sierpnia 2020, 20:53
@Asystent_Google: Przed nocą zdążymy, tylko zwyciężymy, a to ważna gra!
30 marca 2022, 10:52
@PanZiomek: na niebie obłoki
13 sierpnia 2020, 17:30
Desperados
13 sierpnia 2020, 18:01
@Marubir: mohito
9 sierpnia 2020, 23:54
,,Deszcze niespokojne" akurat są zajebiste. Były są i będę. Ach stare czasy podstawówki i zielonej szkoły, zawsze było śpiewane. Nawet czerwone gitary i hit ,,Nie spoczniemy" na wędrówkach.
9 sierpnia 2020, 22:58
Mój tata wolał coś w stylu "piła tango" lub bociellego (nwm jak się pisze no ale tego od opery) niż jakieś despacito
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2020, 17:05
Deeeszcze nie spokojne...
Odpisz
13 sierpnia 2020, 17:09
@Asystent_Google: potargaaały sad...
Odpisz
13 sierpnia 2020, 18:07
@Asystent_Google: a my na tej wojnie pare lat
Odpisz
13 sierpnia 2020, 19:27
@DRAGON_POLSKA: Do domu wrócimyyy
W piecu napaliimy
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:07
@Asystent_Google: nakarmimy psa
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:53
@Asystent_Google:
Przed nocą zdążymy,
tylko zwyciężymy,
a to ważna gra!
Odpisz
30 marca 2022, 10:52
@PanZiomek: na niebie obłoki
Odpisz
13 sierpnia 2020, 17:30
Desperados
Odpisz
13 sierpnia 2020, 18:01
@Marubir: mohito
Odpisz
9 sierpnia 2020, 23:54
,,Deszcze niespokojne" akurat są zajebiste. Były są i będę. Ach stare czasy podstawówki i zielonej szkoły, zawsze było śpiewane.
Nawet czerwone gitary i hit ,,Nie spoczniemy" na wędrówkach.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 22:58
Mój tata wolał coś w stylu "piła tango" lub bociellego (nwm jak się pisze no ale tego od opery) niż jakieś despacito
Odpisz