No i trzeba płacić za bilecik
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Rel
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2020, 20:35
- Tu jest mój synek, ma 8 lat.
- Tatusiu, ale ja mam sześć i pół
- Nie, przecież Ty masz 8 lat
- Ale tato
taka tam usłyszana rozmowa
Odpisz
12 sierpnia 2020, 00:57
Czy tylko ja nigdy nie widziałem kogoś kto zachowywałby się jak typowa madga
Odpisz
12 sierpnia 2020, 13:28
@polska_cebulka: mało w życiu widziałeś
Odpisz
12 sierpnia 2020, 13:34
@theUsY: A co ty możesz o mnie wiedzieć anonku
Odpisz
12 sierpnia 2020, 01:47
12 letni ja próbujący spie**olic od tego wstydu
Odpisz
12 sierpnia 2020, 00:40
Mamo ale ja mam 21...
Odpisz
12 sierpnia 2020, 00:57
2+1 = 3
Masz 3 lata nie dyskutuj gówniarzu
Odpisz
12 sierpnia 2020, 01:05
a brat ma 9 i co, go nie wpuszcą a z 500 nie starczy a żebranie nie działa
Odpisz
12 sierpnia 2020, 00:42
Zapłacę w uśmiechu bombelka
Odpisz
12 sierpnia 2020, 00:49
@Casul: ale proszę pani bombelek pani płacze
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2020, 00:39
I musi zapłacić aż 12 złotych drożej
Odpisz
12 sierpnia 2020, 00:41
@Antonio331: albo w niektórych miejscach do 3 lat nietrzeba płacić i wtedy wgl musi płacić
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2020, 00:42
@theUsY: o kuźwa jeszcze gorzej
powinni jej dać za darmo w końcu nie po to nie pracuje aby płacić
Odpisz
12 sierpnia 2020, 00:44
@Antonio331: fri_akłapark +
Odpisz