Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2020, 10:38
W Legnicy najwyraźniej panuje prawo "Przetrwa najsilniejszy"
Odpisz
14 sierpnia 2020, 10:46
Legnica to tryb battle royale
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:32
Legnica to zawsze dziwne miejsce
Odpisz
15 sierpnia 2020, 12:19
@gracjan_pl: Legnica to miasto
Nie wiem nie byłem
Odpisz
15 sierpnia 2020, 12:45
Legnica to dość specyficzne miasto
Odpisz
15 sierpnia 2020, 19:13
@benek10: Jestem i byłem legniczaninem od zawsze, więc pozwólcie że wam coś opowiem:
-Ogólnie to mamy tego samego prezydenta od 18 lat. Czy to jest zgodne z prawem? Pewnie nie, ale nikogo to nie obchodzi
-Ten sam prezydent ostatnio kupił wielkie doniczki (serio w ch*j wielkie, patrz obrazek) za grube miliony.
-Budżet Legnicy działa na zasadzie "póki się trzyma, to nie ruszaj" (a nasze miasto ma długi na wiele milionów)
-A jakby tego było mało, to mamy takiego miejskiego żula imieniem Diabeł. Najczęściej kręci się koło McDonald's, gdzie prosi o drobne i fajki, ale można go też spotkać na dworcu
Jakby ktoś chciał coś jeszcze wiedzieć, chętnie odpowiem na pytania
Odpisz
15 sierpnia 2020, 19:34
@terminator5: Jak masz jeszcze jakieś ciekawe historie to wal śmiało
Odpisz
15 sierpnia 2020, 19:41
Ogólnie to w naszym mieście przestępczość wynosi jakieś 110%.
Ostatnio na ul. Wielkiej Niedźwiedzicy była strzelanina, przyjechało SPKP, policja etc. Otoczyli cały blok kordonem. Stali i czekali aż gościu wyjdzie, a okazało się, że chłop spie**olił, i był pod Bolesławcem, a oni na niego czekali XD
Odpisz
16 sierpnia 2020, 02:45
@terminator5: sztos miasto
Odpisz
14 sierpnia 2020, 10:33
Mój stary pozdrawia
Odpisz
15 sierpnia 2020, 15:02
twój stary jest menelem?
Odpisz
15 sierpnia 2020, 13:33
Odpisz
15 sierpnia 2020, 13:30
Żul: *śmieje się*
Chłopak od coli: o co mu chodzi? O nie!!!! To nie piwo, to siki!!!!
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:46
@plastikowy_dinozaur: 🔒kłódeczka
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:06
Hehe
Odpisz
14 sierpnia 2020, 10:34
zdaje mi się, że było, ale pewien nie jestem
Odpisz