Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To musiało być męczące
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2020, 21:39
*Stambuł
Odpisz
14 sierpnia 2020, 23:31
@pazdanski: *Konstantynopol
Odpisz
14 sierpnia 2020, 23:35
@seba27113: *stolica bizancjum
Odpisz
16 sierpnia 2020, 22:19
@pazdanski: *stolica Cesarstwa wschodniorzymskiego
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:24
@Godylos5: i cyk ban za obrażanie Turków
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:39
*karaluchów
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:47
Nie wiedziałem że obrażam jakichś Turków xD
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2020, 16:52
@Godylos5: jeden youtuber dostał perma na twitchu za użycie słowa
żyd i Konstantynopol
Odpisz
17 sierpnia 2020, 17:29
Nie użyłem ani tego ani tego słowa
Odpisz
18 sierpnia 2020, 21:56
@Godylos5: no i ch*j
Odpisz
17 sierpnia 2020, 01:25
Lokalsi? Czyli połączenie słów lokalni i Milenialsi?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:00
@Mikrus19: wydaje mi się że lokalsi byli używani przed popularnością słowa milenials. To po prostu skrót od lokalnych obywateli.
Odpisz
14 sierpnia 2020, 15:09
Istanbul was Constantinople
Now it's Istanbul, not Constantinople
Been a long time gone, Oh Constantinople
Now it's Turkish delight on a moonlit night
Every gal in Constantinople
Lives in Istanbul, not Constantinople
So if you've a date in Constantinople
She'll be waiting in Istanbul
Odpisz
16 sierpnia 2020, 22:43
@Krzyniu: *muzyczka*
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2020, 15:07
Pamiętam jak kiedyś moja matka zaponniała zablokować samochód i jakieś nastolatki zepchnęły go gdy tramwaj przejeżdzał i w niego je**ął
Odpisz
14 sierpnia 2020, 15:11
XD
Odpisz
14 sierpnia 2020, 15:12
@stalamed: Jak tu Polski nie kochać
Odpisz
14 sierpnia 2020, 15:21
W jaki sposób zepchnęły?
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2020, 15:22
@d0wek: No siłą rok i nóg z miejsca parkingowego przy ulicy
Odpisz
14 sierpnia 2020, 15:23
A dlaczego akurat wasz samochód?
Odpisz
14 sierpnia 2020, 15:25
@d0wek: Bo ręczny nie był zaciągnięty, przez co było można go zepchnąć
Odpisz
14 sierpnia 2020, 15:47
ja nie rozumiem, dlaczego nikt nigdy nie robi sobie nawyku zostawiania samochodu na biegu? "Po co, przecież można zostawić na ręcznym." Ale k***a no, linka ręcznego może pęknąć np. w zimę, a jak auto jest na biegu to za cholerę go nie ruszysz
Odpisz
14 sierpnia 2020, 15:56
Moja matka normalnir blokuje na obu, ale wtedy w ogóle zapomniała to zrobić.
W Turcji jak jest ryzyko to Ci odepchną, a w Polsce jeszcze dopchną
Odpisz
16 sierpnia 2020, 22:29
po tej historii przypomniał mi się filmik jak uczniowie podczas przerwy podniesli i przestawili komuś auto
Odpisz
16 sierpnia 2020, 21:15
Odpisz
16 sierpnia 2020, 20:10
[I tu wstaw "Bo tak robią bohaterowie".]
Odpisz
16 sierpnia 2020, 20:26
@MAR50N:
Odpisz