Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar oneXD

17 sierpnia 2020, 14:17

Ja mam depresje od 5 lat, starszy brat sie nade mną znęca, bije mnie, poniża itp mama ma w to wyje**ne a jak moj brat jest smutny ze mama wylaczyla router to mama mowi ze przeprasza ale juz trzeba isc spac a jak ja placze bo moj brat kolejny raz mnie uderzył (ale tak z calej sily) to mama mowi ze mam nie histeryzowac bo nic mi nie zrobil, widac ze moj brat jest traktowany. Moja mama wymaga ode mnie zebym mial ciagle 5 i 6 w szkole i swiadectwo z paskiem a jak moj brat mial ledwo 3,5 srednia na swiadectwie to mama nic z tym nie robila. Moj brat wyzywa mnie za to w co gram i nasyla swoich kolegow na mnie, jak przypadkowo dolacze do ich sesji w gta v online to mnie wyzywaja: O mArCiNeK i ChRoMoSoMy CzY jUz WsZyStKiE mAsZ?! Mowilem o tym mamie ale nie reagowala jeszcze on kradnie mi pieniadze z kieszeni mama chyba chce zebym sie zabil, kiedys nie wytrzymam emocjonalnie i zabije wszystkich a na koncu siebie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Spider007

7 maja 2021, 10:06

@Spider007: polecam jeśli ktoś ma zły dzień. Fajny wesoły rytm

Avatar SebekFistaszki

30 stycznia 2022, 13:31

@oneXD: weź sobie, pomoże

Avatar Spider007

28 lutego 2021, 21:46

Bo wtedy czuje że
Choć jestem tak naprawdę nie ma mnie
Choć dzięki temu mogę na stary rower wsiąść
Zamieszkać w kamienicy, nie myć rąk

Avatar Witrox16

18 sierpnia 2020, 09:04

Ja rok temu miałem depresję i takie dziwne myśli "Po co to wszystko? I tak wszyscy kiedyś umrzemy!" Chodziłem przygnębiony całe dnie. Pogoda wtedy była brzydka, co jeszcze bardziej mnie przygnębiło. Oczywiście nie mówiłem nikomu o depresji, aby mnie nie męczyli pytaniami i rozmowami. Tydzień później pogoda się poprawiła, przyjechała rodzina i spędzałem z nimi więcej czasu. Byłem tak szczęśliwy, że aż to samo przeszło. To był najgorszy okres jaki miałem.

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2020, 09:20

@Witrox16: Dobrze że już się lepiej czujesz :)

Avatar Witrox16

Edytowano - 18 sierpnia 2020, 09:53

Dziena, byczku

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2020, 08:07

@Witrox16: Nie ma sprawy :)

Avatar Drag_on

16 sierpnia 2020, 21:06

Bo wtedy czuję że

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Drag_on

16 sierpnia 2020, 23:56

@hehineji: Dawid Podsiadło - Trofea

Avatar Peroczek

17 sierpnia 2020, 19:11

@Ponycylina: ale ręce to ty myj bo koronawirus

Avatar KaroleQ312

17 sierpnia 2020, 18:11

Da ktoś szablon?

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2020, 23:13

idź posadź marchew czy cos

Avatar Sunrise711

17 sierpnia 2020, 09:56

idź pobiegaj czy cuś

Avatar RneoANIME

17 sierpnia 2020, 12:28

@Sunrise711: idź se poćwicz coś inni mają gorzej

Avatar
Tajnyuzytkownik

14 sierpnia 2020, 22:25

Dwie próby samobójcze.
Nie będę o tym mówił
(Muszę dać cokolwiek bo inaczej nie mogę komentować przez limit)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Sunrise711

17 sierpnia 2020, 09:58

To dobrze że znalazłeś coś co pomaga ci pozbyć się negatywnych emocji

Avatar
Tajnyuzytkownik

17 sierpnia 2020, 09:59

@Sunrise711: choć czasem to nie pomaga i muszę komuś prz*ierdolić

Avatar Opossum

17 sierpnia 2020, 08:56

A co z ojcem co ma depresję bo nie zarabia tyle co w Niemczech

Avatar darcus

17 sierpnia 2020, 02:05

Nienawidzę rasy rodziców.

Avatar Rander

17 sierpnia 2020, 03:29

@darcus: mów mi tatusiu
....
Przepraszam

Avatar MikolajYT2

16 sierpnia 2020, 23:38

Nie wiem czemu ale ten mem opisuje całe moje życie

Avatar MatkaBoskaSowiecka

14 sierpnia 2020, 22:19

Współczuję Ci OPie

Cieszę się, że nie mam depresji

Chyba

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Tajnyuzytkownik

16 sierpnia 2020, 22:48

@KapitanJohnPrice: wątpię by pomogło. Nic w takim stanie jak jest obecnie nie pomaga. Jedynie memy, ale niestety nic ode mnie nie odczytuje

Avatar KapitanJohnPrice

16 sierpnia 2020, 22:50

nie znasz mocy takich rzeczy chłopcze...

Avatar Przemek572

16 sierpnia 2020, 22:18

Tak właściwie, to można jakoś samemu stwierdzić, czy ma się depresję?

Avatar XStuntManiac1

16 sierpnia 2020, 22:36

@Przemek572: Tak naprawdę to nie powinno się dać.
Człowiek zdrowy psychicznie nie będzie sobie tego stwierdzał, albo będzie tak przeczulony że przez dwie godziny będzie smutny i uzna że ma depresję.
Z drugiej strony człowiek z depresją nie jest w stanie sam tego ocenić, ponieważ dla niego to albo jest "normalne", albo zwyczajnie przez to że nie myśli trzeźwo. Stąd potrzeba diagnozy przez osobę trzecią, z wykształceniem, która wie co robi i czego szukać.

Avatar Przemek572

16 sierpnia 2020, 22:40

@XStuntManiac1: Tak też myślałem, dziękuję za potwierdzenie, pozdrawiam.

Avatar PogromcaLGBT

16 sierpnia 2020, 21:11

SmutnażabaJPG

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2020, 09:29

To przez komputer

Avatar
Valentine_

14 sierpnia 2020, 22:18

Nie wiem, idź pobiegaj czy coś

Avatar Dziki_Parapet

14 sierpnia 2020, 23:33

ejj dzięki jak renkom odjoł ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Phi!

Nie idź!

Ładne rzeczy

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka