Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Skleroza

16 sierpnia 2020, 15:28

Już dawno nadeszli antymaseczkowce na fb i widziałam tylko jeden dobry argument w kwestii maseczek dla dzieci. Uprowadzone dziecko lub w innym niebezpieczeństwie z maseczka nie będzie mogło poruszyć ustami jakby chciało powiedzieć „Pomocy”. Ale nawet na ten problem jest rozwiązanie i kupienie maseczki z okienkiem (popularne wsród rodzin osób niemych). Reszta argumentów to praktycznie idiotyzm i niby noszenie maseczki to pozwalanie na powrót komunizmu.

Avatar Peroczek

16 sierpnia 2020, 22:20

@Skleroza: ale z maseczką bezproblemowo się mówi...

Avatar hi122

16 sierpnia 2020, 22:29

@Peroczek: No z tym się nie zgodzę

Avatar DeXxu

16 sierpnia 2020, 23:23

@Peroczek: Jemu chyba chodziło o bezgłośny ruch ust, w maseczce nie będzie widać

Avatar Peroczek

16 sierpnia 2020, 23:36

@DeXxu: a ok,

Avatar Skleroza

17 sierpnia 2020, 12:03

@DeXxu: *Jej i tak o to chodziło. Zwyczajnie nie wiedziałam jak to napisać, aby było zrozumiałe

Avatar DeXxu

17 sierpnia 2020, 12:04

@Skleroza: Rzeczywiście "jej", niedopatrzenie :D

Avatar CookieKitty

17 sierpnia 2020, 10:07

Mój tata sądził że nie będzie nosił maseczki, bo cytuję "chcą nam ograniczyć tym wolność". Spędziłam trzy godziny tłumacząc mu dlaczego maseczki są ważne i dopiero zrozumiał że mówił idiotyczne rzeczy. Polecam posiedzieć z takimi ludźmi i wytłumaczyć czemu to jest ważne :)

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2020, 09:35

Tylko, że wirus jest niegroźny, ale pomijając kompletnie ten fakt, to jakim ch*jem ktoś sobie może rościć prawo do zmuszania innych do duszenia się? Ja na przykład lubie oddychać i nikt mi nie może zabierać do tego prawa

Avatar DarkVilczur

17 sierpnia 2020, 10:44

nie wiem co jest z wami nie tak ale ja nosze maseczke nawet na zewnątrz gdy jest 30 stopni i się nie dusze a wykonuje w tym czasie dużo prac fizycznych.
Jak wy sie dusicie to może idźcie do lekarza bo możliwe że jesteście na coś chorzy.

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2020, 10:46

@DarkVilczur: No i widzisz. Ja nie jestem przystosowany do tego, że coś mam na mordzie. Ty może się przyzwyczaiłeś. Jeżeli chcesz nosić to noś, ale ja nie chcę.

Avatar Anaboliczna_Pyra

17 sierpnia 2020, 07:34

maseczkowcy*

Avatar wiedeni

16 sierpnia 2020, 13:56

Zaraz, to tak się nie robi?

Avatar ZiemiaJestElipsom

16 sierpnia 2020, 14:55

Avatar wiedeni

16 sierpnia 2020, 23:28

@ZiemiaJestElipsom: wkoncu ktoś mnie rozumie

Avatar Figarus

16 sierpnia 2020, 22:57

Nie zapeszaj.

Avatar PridSanisi

16 sierpnia 2020, 21:07

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2020, 13:15

Czy ktoś mu powie, że istnieje już fetysz chodzenia w pieluchach?

Avatar nie_kosmita

16 sierpnia 2020, 13:27

nie

Avatar MatkaBoskaSowiecka

16 sierpnia 2020, 13:29

Chyba tak

Avatar
ddawdad

16 sierpnia 2020, 13:13

No cóż, zawsze znajdą się tacy ludzie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Za co ta premia

Nie po oczach

Północne Węgry

Jeszcze jak

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka