Już dawno nadeszli antymaseczkowce na fb i widziałam tylko jeden dobry argument w kwestii maseczek dla dzieci. Uprowadzone dziecko lub w innym niebezpieczeństwie z maseczka nie będzie mogło poruszyć ustami jakby chciało powiedzieć „Pomocy”. Ale nawet na ten problem jest rozwiązanie i kupienie maseczki z okienkiem (popularne wsród rodzin osób niemych). Reszta argumentów to praktycznie idiotyzm i niby noszenie maseczki to pozwalanie na powrót komunizmu.
Mój tata sądził że nie będzie nosił maseczki, bo cytuję "chcą nam ograniczyć tym wolność". Spędziłam trzy godziny tłumacząc mu dlaczego maseczki są ważne i dopiero zrozumiał że mówił idiotyczne rzeczy. Polecam posiedzieć z takimi ludźmi i wytłumaczyć czemu to jest ważne :)
Tylko, że wirus jest niegroźny, ale pomijając kompletnie ten fakt, to jakim ch*jem ktoś sobie może rościć prawo do zmuszania innych do duszenia się? Ja na przykład lubie oddychać i nikt mi nie może zabierać do tego prawa
nie wiem co jest z wami nie tak ale ja nosze maseczke nawet na zewnątrz gdy jest 30 stopni i się nie dusze a wykonuje w tym czasie dużo prac fizycznych.
Jak wy sie dusicie to może idźcie do lekarza bo możliwe że jesteście na coś chorzy.
@DarkVilczur: No i widzisz. Ja nie jestem przystosowany do tego, że coś mam na mordzie. Ty może się przyzwyczaiłeś. Jeżeli chcesz nosić to noś, ale ja nie chcę.
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2020, 15:28
Już dawno nadeszli antymaseczkowce na fb i widziałam tylko jeden dobry argument w kwestii maseczek dla dzieci. Uprowadzone dziecko lub w innym niebezpieczeństwie z maseczka nie będzie mogło poruszyć ustami jakby chciało powiedzieć „Pomocy”. Ale nawet na ten problem jest rozwiązanie i kupienie maseczki z okienkiem (popularne wsród rodzin osób niemych). Reszta argumentów to praktycznie idiotyzm i niby noszenie maseczki to pozwalanie na powrót komunizmu.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 22:20
@Skleroza: ale z maseczką bezproblemowo się mówi...
Odpisz
16 sierpnia 2020, 22:29
@Peroczek: No z tym się nie zgodzę
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:23
@Peroczek: Jemu chyba chodziło o bezgłośny ruch ust, w maseczce nie będzie widać
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:36
@DeXxu: a ok,
Odpisz
17 sierpnia 2020, 12:03
@DeXxu: *Jej i tak o to chodziło. Zwyczajnie nie wiedziałam jak to napisać, aby było zrozumiałe
Odpisz
17 sierpnia 2020, 12:04
@Skleroza: Rzeczywiście "jej", niedopatrzenie :D
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:07
Mój tata sądził że nie będzie nosił maseczki, bo cytuję "chcą nam ograniczyć tym wolność". Spędziłam trzy godziny tłumacząc mu dlaczego maseczki są ważne i dopiero zrozumiał że mówił idiotyczne rzeczy. Polecam posiedzieć z takimi ludźmi i wytłumaczyć czemu to jest ważne :)
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:35
Tylko, że wirus jest niegroźny, ale pomijając kompletnie ten fakt, to jakim ch*jem ktoś sobie może rościć prawo do zmuszania innych do duszenia się? Ja na przykład lubie oddychać i nikt mi nie może zabierać do tego prawa
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:44
nie wiem co jest z wami nie tak ale ja nosze maseczke nawet na zewnątrz gdy jest 30 stopni i się nie dusze a wykonuje w tym czasie dużo prac fizycznych.
Jak wy sie dusicie to może idźcie do lekarza bo możliwe że jesteście na coś chorzy.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:46
@DarkVilczur: No i widzisz. Ja nie jestem przystosowany do tego, że coś mam na mordzie. Ty może się przyzwyczaiłeś. Jeżeli chcesz nosić to noś, ale ja nie chcę.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 07:34
maseczkowcy*
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:56
Zaraz, to tak się nie robi?
Odpisz
16 sierpnia 2020, 14:55
@wiedeni:
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:28
@ZiemiaJestElipsom: wkoncu ktoś mnie rozumie
Odpisz
16 sierpnia 2020, 22:57
Nie zapeszaj.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 21:07
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:15
Czy ktoś mu powie, że istnieje już fetysz chodzenia w pieluchach?
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:27
nie
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:29
Chyba tak
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:13
No cóż, zawsze znajdą się tacy ludzie.
Odpisz