Też nie lubię gęby pokazywać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Drewniany kominek
Chłodno to na pewno nie jest
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 sierpnia 2020, 10:23
Ha to tylko odpowiednią wymówka na bycie incognito.
Zakładasz jeszcze czapkę z daszkiem okulary przeciwsłoneczne i gotowe !
Jesteś całkowicie niewykrywalny ( no prawie ) przez znajomych i nie musisz już witać znajomych i denerwować się przy ich zobaczeniu.
I nawet jak się wygłupiać to nie musisz o tym myśleć bo obcy nawet nie widzą twojej twarzy ! Same plusy.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 10:25
@Kojot23:
Odpisz
22 sierpnia 2020, 22:26
@Kojot23: gorzej jak chodzisz w 3 parach bluz i spodni więc i tak każdy cię rozpozna
Odpisz
17 sierpnia 2020, 01:17
Jak on przyczepił ta maskę
Odpisz
18 sierpnia 2020, 10:05
@Peroczek: Co kropelka sklei sklei żadna siła nie rozklei
Odpisz
18 sierpnia 2020, 14:14
ok, ale jak ją zdejmie?
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2020, 14:14
@Peroczek: Nie zdejmie
Odpisz
18 sierpnia 2020, 14:15
ok
Odpisz
18 sierpnia 2020, 14:22
@Peroczek:
Odpisz
18 sierpnia 2020, 13:18
Moja twarz jest tak krzywa, że dobrze zże muszę nosić maskę
Odpisz
18 sierpnia 2020, 13:12
oj tak najlepsze jest to że ma się brzydki ryj to maseczka zakrywa a jak się założy jeszcze czapkę i okulary
Odpisz
18 sierpnia 2020, 10:46
Ej co to za koleś na memie bo nie pamiętam
Odpisz
18 sierpnia 2020, 11:31
@kazekage895: Calvin Candie
Odpisz
18 sierpnia 2020, 12:34
@selfarmageddon: Dzięki
Odpisz
18 sierpnia 2020, 11:33
Ja tam całe życie chodzę w masce i nie narzekam
Uroki bycia brzydkim
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:34
Dla mnie w pytę, połowy mojego ryja nie widać, mogę bez problemu zasłonić tą gorszą część twarzy. Tylko mi w niej okulary parują
Odpisz
16 sierpnia 2020, 18:34
To okulary sobie opieraj na końcu nosa, wtedy para ucieka przy twarzy a nie przy szkłach. Ja tak robię i działa.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:16
K***a red tekst
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:16
@ZiemiaJestElipsom: Czemu to piszesz pod własnym memem, jeśli można spytać?
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:17
bo jak kradłem to zapomniałem o tym
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:54
@ZiemiaJestElipsom: nieładnie kraść ale konfienie to nie moja działka więc rób co uważasz
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:56
@wiedeni: ja się nie wstydzę że kradne
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:53
ekstrawertycy bad
introwertycy good
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:53
Implikowanie że ktoś kiedykolwiek tak powiedział
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:27
W sumie wyglądam tak za każdym razem gdy wychodzę z domu.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:27
Ja chodzę w nakładkach na okulary i maseczce. Nikt mnie nie rozpoznaje
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:18
Ale żeby nadal można było rozpoznać 10% twarzy? Amatorszczyzna
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:16
W końcu można wychodzić na z domu bez obaw, że ktoś Cię zaczepi.
Odpisz