Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kojot23

Edytowano - 18 sierpnia 2020, 10:23

Ha to tylko odpowiednią wymówka na bycie incognito.
Zakładasz jeszcze czapkę z daszkiem okulary przeciwsłoneczne i gotowe !
Jesteś całkowicie niewykrywalny ( no prawie ) przez znajomych i nie musisz już witać znajomych i denerwować się przy ich zobaczeniu.
I nawet jak się wygłupiać to nie musisz o tym myśleć bo obcy nawet nie widzą twojej twarzy ! Same plusy.

Avatar PLTronik

18 sierpnia 2020, 10:25

Avatar axis551

22 sierpnia 2020, 22:26

@Kojot23: gorzej jak chodzisz w 3 parach bluz i spodni więc i tak każdy cię rozpozna

Avatar Peroczek

17 sierpnia 2020, 01:17

Jak on przyczepił ta maskę

Avatar
Janusz_Taxi_2

18 sierpnia 2020, 10:05

@Peroczek: Co kropelka sklei sklei żadna siła nie rozklei

Avatar Peroczek

18 sierpnia 2020, 14:14

ok, ale jak ją zdejmie?

Avatar
Janusz_Taxi_2

Edytowano - 18 sierpnia 2020, 14:14

@Peroczek: Nie zdejmie

Avatar Peroczek

18 sierpnia 2020, 14:15

ok

Avatar
Janusz_Taxi_2

18 sierpnia 2020, 14:22

Avatar IgiPolski

18 sierpnia 2020, 13:18

Moja twarz jest tak krzywa, że dobrze zże muszę nosić maskę

Avatar xzq_szymon_2115

18 sierpnia 2020, 13:12

oj tak najlepsze jest to że ma się brzydki ryj to maseczka zakrywa a jak się założy jeszcze czapkę i okulary

Avatar kazekage895

18 sierpnia 2020, 10:46

Ej co to za koleś na memie bo nie pamiętam

Avatar selfarmageddon

18 sierpnia 2020, 11:31

@kazekage895: Calvin Candie

Avatar kazekage895

18 sierpnia 2020, 12:34

@selfarmageddon: Dzięki

Avatar
ZajebistyRycerz

18 sierpnia 2020, 11:33

Ja tam całe życie chodzę w masce i nie narzekam
Uroki bycia brzydkim

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2020, 13:34

Dla mnie w pytę, połowy mojego ryja nie widać, mogę bez problemu zasłonić tą gorszą część twarzy. Tylko mi w niej okulary parują

Avatar tatar_09

16 sierpnia 2020, 18:34

To okulary sobie opieraj na końcu nosa, wtedy para ucieka przy twarzy a nie przy szkłach. Ja tak robię i działa.

Avatar ZiemiaJestElipsom

16 sierpnia 2020, 13:16

K***a red tekst

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2020, 13:16

@ZiemiaJestElipsom: Czemu to piszesz pod własnym memem, jeśli można spytać?

Avatar ZiemiaJestElipsom

16 sierpnia 2020, 13:17

bo jak kradłem to zapomniałem o tym

Avatar wiedeni

16 sierpnia 2020, 13:54

@ZiemiaJestElipsom: nieładnie kraść ale konfienie to nie moja działka więc rób co uważasz

Avatar ZiemiaJestElipsom

16 sierpnia 2020, 13:56

@wiedeni: ja się nie wstydzę że kradne

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2020, 13:53

ekstrawertycy bad

introwertycy good

Avatar Krzyniu

16 sierpnia 2020, 13:53

Implikowanie że ktoś kiedykolwiek tak powiedział

Avatar MeliPL

16 sierpnia 2020, 13:27

W sumie wyglądam tak za każdym razem gdy wychodzę z domu.

Avatar
Tajnyuzytkownik

16 sierpnia 2020, 13:27

Ja chodzę w nakładkach na okulary i maseczce. Nikt mnie nie rozpoznaje

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2020, 13:18

Ale żeby nadal można było rozpoznać 10% twarzy? Amatorszczyzna

Avatar
ddawdad

16 sierpnia 2020, 13:16

W końcu można wychodzić na z domu bez obaw, że ktoś Cię zaczepi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Typowy NPC

Niezły wyczyn

Robi wrażenie

Niegrzeczny Oskarek

Przerwa na herbatkę

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka