Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tacy sami, a ściana między nami
Pozdrawiam świetliki
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 sierpnia 2020, 18:41
Great Days to bardzo dobry Opening jest. Ale Chase lepsze
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:43
rEeEee cHaSe tO gÓwNO nIe pAsuJe do iNNyCh
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:44
@Gulaszek: *wdech*
SONO CHINO SADAME
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:45
@Gulaszek: Dość oklepany tekst. Ale na dobrą sprawę Chase pasuje idealnie do epizodów gdzie chcą ogarnąć kto wybuchnął Shigechiego i zabił Reimi. Ukazuje dramat i smutek tego pościgu
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:45
@Bartolinise: Nie no, ten Opening akurat na zawsze w serduszku - często go śpiewam jak jestem sam w domu
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:46
@Gulaszek: "bo chase jest edgy i to nie jojo reeeeeeeeeee"
Dla mnie nie jojo jest "end od the world"
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:46
+1, tylko uważaj by żadnego demona nie przywołać jak ja
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2020, 18:47
sono chi no funky groove powinno być użyte w anime
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:48
End of The world też spoko, fajnie pasuje do etapu walki z Dio i trochę napędza teorię o tym że Star Platinum to tak naprawdę duch Jonathana bo dość przypomina właśnie Sono Chi no Sadame
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:49
nie zapominajmy że anime=r*chanie
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:51
Stand proud
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:51
Dla mnie wszystko poza fighting gold jest dobre
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:52
@Sergiusz1234: quaiet normal picefull village (sorry za błędy) to najlepszy jojo opening/s
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:53
@Sergiusz1234: wgl muzyka z partu 5 jest zbyt przer*chana żeby była fajna
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:53
@Sergiusz1234: Mi właśnie też tylko Fighting Gold nie podchodzi. Z kolei ten drugi Opening z 5 partu (coś tam Requiem) jest moim drugim Ulubionym
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:53
@Sergiusz1234: oj tak byq, imo OP golden wind są meh oba, nie ma emocji itd tylko moment z początku po otwarciu okna traitors requiem do odcięcia ręki trish jest dobre, tak to meh
A fighting gold tylko kiedy pokazują co każdy stand umie i jak wygląda z OP
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:54
Sam Traitor Requeim jest spoko ale ma wiele spojlerów
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:56
Mi tam się podoba jak wjeżdża Diavolo
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:57
Prawie tyle samo co Sono Chi no Sadame
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:58
ten początek?
Dla mnie to zapowiedź niż spojler
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:59
Czy ja wiem? Było całowanie Eriny, strzelanie do Dio w masce, pożar rezydencji etc.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 19:03
a oto chodzi
To tak tu się mogę zgodzić
Ale Traitor zdradzał zbyt wiele dla samej fabuły,Stand Trish,walkę z B.I.G,pojawienie się Doppio i Risotto,ponowny powrót strzały
Odpisz
18 sierpnia 2020, 19:12
najmniej spoilerów miał bloody stream, był jeden, ale aby się o nim dowiedzieć trzeba było wcześniej obejrzeć jojo
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:22
Ja nie wiedziałem że tam jest spoiler dopóki mi ktoś nie powiedział
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:26
@Sergiusz1234: Joseph krzyczy z opaską ceasara która miał w poprzedniej scenie
Czyli było już wiadomo że cezary umrze
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:26
Też uwielbiam Traitor's Reqiuem :>
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:27
Ja wiedziałem z memów
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:36
Mi trochę cały wydźwięk sceny śmierci Cezara popsuły memy. Ale i tak łezka poszła
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:39
mi smutniej było po shigechim
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:40
@Sergiusz1234: shigechi by żył gdyby nie te 3 kurtyzany
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2020, 20:42
@Dosek: "Ej ten niski chłopak ma całą twarz we krwi I złamany nos, zostawmy go brzydki jest"
I pamiętajmy że może by dotarł jeśli nie rzuciły by w niego piłką
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:43
@Sergiusz1234: Moje odczucia względem niego zmieniły się z "Schigechi ty karakanie pie**olony" na "Schigechi proszę nie umieraj, reszta zaje*ie tego gnoja a ty uciekaj"
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:43
@Sergiusz1234: i ciągle mówił o josuke więc nawet mogły pomóc mu dojść
Odpisz
18 sierpnia 2020, 21:00
EJ nie mógł wysłać jednej zbiórki aby ich powiadomić? Te małe robale potrafią mówić coś w stylu "znalazłem"
Odpisz
18 sierpnia 2020, 21:09
@Sergiusz1234: Słuchaj, Gdyby po prostu przyszedł jeden z Harvestu to Josuke, Okyasu i Koichi by pewnie to zlali. W zasadzie Josuke ogarnął że Schigechiemu się coś stało bo jego stand wybuchł + powiedziała o tym Reimi. Tak to by nie zrozumieli a Kira i tak by go dopadł, jak nie poprzez wysadzenie to poprzez zlanie go Killer Queen
Odpisz
18 sierpnia 2020, 21:11
w DiU umarły tylko 2 postacie które mógłby być ważne dla fabuły, a reszta Partów... *Dźwięki smutku*
Odpisz
18 sierpnia 2020, 21:12
dobrze że tak się skończyło inaczej jotaro dostał by flashbacków z Egiptu
Odpisz
20 sierpnia 2020, 03:34
jeszcze Hermit Purple na początku widać ale to trzeba odpowiednio zapauzować żeby mieć szansę
Odpisz
22 sierpnia 2020, 17:37
Crazy Noisy Bizzare Town for the win
Odpisz
22 sierpnia 2020, 17:51
@ChickenEatsRainbows: więcej edgy
Chase
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:01
jeśli chodzi o diamond is unbreakable to nie sądzę że edgy op pasują, gdyż styl samego partu jest badziej radosny i kreskówkowy (mimo iż plot nie jest taki już radosny)
A zresztą każdy opening mi się bardzo podoba i ciekawi mnie jaki zrobią dla Stone Ocean
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:07
@ChickenEatsRainbows: Jak dla mnie Chase jest użyte w odpowiednich odcinkach jako Opening. Podkreśla że w danym odcinku nie będzie jakoś super zabawnie
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:11
Dokładnie, w dodatku podoba mi się jakoś końcówka jak Kira po prostu odwraca głowę
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:12
@ChickenEatsRainbows: W sensie pokazali to że i tak uda mu się wywinąć. Bo jak dobrze pamiętam ostatnim odcinkiem w którym Chase było openingiem był ten w którym Kira zmienił się w Kosaku
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:17
Ale w sumie jeśli mam być szczera to trochę dopingowałam Kirze, jakoś chciałabym by mu się udało nieco, ale z drugiej strony karma musiała go dopaść
Odpisz
22 sierpnia 2020, 19:29
@ChickenEatsRainbows: wczoraj skończyłem oglądać part 4
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:36
@Dosek: I jak przeżycia?
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:39
@ChickenEatsRainbows: w pewnym momencie myślałem że dzięki 3 bombie kurze wszystko ujdzie na sucho A wygrana jojo to były tylko memy społeczności
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:45
@Dosek: No niestety, musieli pokonać Kirę, ale powiem ci tyle, że jest nowelka/manga o tym gdzie się Kira znajduje po śmierci i jego perypetie, jak chcesz mogę ci podać nazwę
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2020, 20:46
@ChickenEatsRainbows: byłbym zainteresowany
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:48
@Dosek: Nazywa się Dead Man's Questions, jeszcze sama nie przeczytałam ale zamierzam jak już będę na bieżąco z Jojolionem
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:56
@ChickenEatsRainbows: dzięki
Odpisz
13 lipca 2021, 21:12
*woosh*
Uwaga uwaga, przybywam z przyszłości
Drugi opening Golden Wind to Traitors Requiem ejkejej Uragirimono no Requiem
Odpisz
13 lipca 2021, 21:15
@Kebasa_z_mema: A za niedługo part 6
Odpisz
13 lipca 2021, 21:23
@Dosek: a ja cały czas nie moge przestać śpiewać Traitors Requiem
,,Requiem wooo... WOOUUUWOOOOOOOOOOOOOOO"
Odpisz
25 kwietnia, 12:23
STEEL, BALL, RUUUUUN, STEEEL, BALL! RUUUUUUUN!!
Odpisz
3 lutego 2021, 08:19
Czkj czkj czkj ale diamond is unbrekable jest 4 częścią z czego 1sezon był o jonathanie joestarze potem o josehie joestarze 3 o kujo jotaro a czwarty diamond is unbrekable miał 3 wstępy
Odpisz
18 października 2020, 12:07
Zaraz, zaraz obejrzał czołówkę w 2016 a namalował w 1953 obraz inspirowany tą właśnie czołówką.
Odpisz
3 grudnia 2021, 22:38
@Zacmiony: Tak.
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:03
Ej wie ktoś gdzie można obejrzeć jojo 4 sezon i reszte? Bo na netfliksie tylko do 3 jest.
Odpisz
23 sierpnia 2020, 18:58
@zuzekrusek: polecam stronę shinden. Nie trzeba płacić, ani logować.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 12:19
@pJoterrro: wielkie dzięki
Odpisz
3 lutego 2021, 08:19
@zuzekrusek: animedesu
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:54
Do tego różni muzycy, kapele itd. obejrzeli/przeczytali JJBA i dzięki temu mają swoje nazwy czy inne gówna
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2020, 18:30
Co ciekawe okładka rozdziału (chyba) 98 JoJoliona jest inspirowana prawdopodobnie tym właśnie obrazem
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:27
96 chyba
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:18
Dziewczyny z wehikułem czasu:
Poznają swoich krewnych
Chłopaki z wehikułem czasu:
Odpisz
22 sierpnia 2020, 17:01
Odpisz
22 sierpnia 2020, 16:52
Odpisz
22 sierpnia 2020, 16:44
to wechikuł czasu już powstał?!
Odpisz
22 sierpnia 2020, 16:44
Odpisz
20 sierpnia 2020, 03:35
On naprawdę ma 89 lat?!
Odpisz
18 sierpnia 2020, 22:23
Mnie to przypomina okładkę najnowszego volume jojolion
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:40
*wdech*
KILLER QUEEN: BITES THE DUST
*robi klik i cofa się w czasie*
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:50
@Bartolinise: Ciekawostka: Popularny zespół Queen inspirował się postacią Killer Queen przy tworzeniu piosenki Killer Queen oraz wielu innych,Sheer Heart Attack oraz Another One Bites The Dust
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:51
@Bartolinise: czy tylko ja przeczytałem to jego głosem
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:53
@Dosek: spokojnie, też tak mam
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:53
@Bartolinise: albo jak widzę kolumno ludzi słyszę astecki dupstep
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:54
@Dosek: Nie bo nie wiem jako głos ma Bartolinise
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:55
@Dosek: AYAYAYAYAYA~!
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:55
My name is Yoshikage Kira. I'm 33 years old. My house is in the northeast section of Morioh, where all the villas are, and I am not married. I work as an employee for the Kame Yu department stores, and I get home every day by 8 PM at the latest. I don't smoke, but I occasionally drink. I'm in bed by 11 PM, and make sure I get eight hours of sleep, no matter what. After having a glass of warm milk and doing about twenty minutes of stretches before going to bed, I usually have no problems sleeping until morning. Just like a baby, I wake up without any fatigue or stress in the morning. I was told there were no issues at my last check-up. I'm trying to explain that I'm a person who wishes to live a very quiet life. I take care not to trouble myself with any enemies, like winning and losing, that would cause me to lose sleep at night. That is how I deal with society, and I know that is what brings me happiness. Although, if I were to fight I wouldn't lose to anyone. (Tu chodzi o osobę wypowiadającą te słowa)
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:56
@Dosek: dobra wracam do oglądania 5 partu jestem na tym kiedy kira oberwał strzałą 2 raz
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:58
@Dosek: nie dość że słysze jego głos to jeszcze jego theme
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:59
@Bartolinise: jego Theme jest świetne pasuje do wszystkiego nawet do przewracajacego się gofra
Odpisz
18 sierpnia 2020, 19:00
@Dosek: ah, I see you're the man of culture as well
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:28
Jeszcze Stand Pucciego dał im inspiracje na made in heaven
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:34
@Dosek: Ale Diamond is Unbrekable to 4 part
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:51
Odpisz