Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie po oczach
Trzykrotny T
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2020, 15:41
Odpisz
23 sierpnia 2020, 01:22
Coca-Cola is ded
Odpisz
23 sierpnia 2020, 15:27
@Towarzysz777: same
Odpisz
23 sierpnia 2020, 08:39
gimme my bepis
Odpisz
22 sierpnia 2020, 16:09
Ty psychopato...
Odpisz
22 sierpnia 2020, 16:03
Ja nalałem cocacoli do puszki po pepsi
Odpisz
22 sierpnia 2020, 15:38
napis isded na pepsi dodaje satysfakcjii
Odpisz
22 sierpnia 2020, 15:34
Poje**ny jakiś
Ja też tak robię, ale mam inną szklankę
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2020, 15:10
Ty k***a gnoju zgnijesz w sztumie, rozumiesz?!
Odpisz
20 sierpnia 2020, 00:38
Samo picie pepsi to grzech
Odpisz
22 sierpnia 2020, 15:09
@Bartekmemiarz: Samo picie to grzech
Odpisz
22 sierpnia 2020, 15:16
@Bartekmemiarz: W ogóle życie to grzech
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:20
ja:
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:21
@NesquikBoi:
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:29
W Ą S
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:51
@NesquikBoi:
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:26
I jeszcze to isded
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:18
Było na 50%
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:20
@SuperCebula: https://memy.jeja.pl/330753,kiedy-ona-lubi-niegrzecznych.html było coś takiego więc oceńcie czy było czy nie
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:21
widziałem z tym samym obrazkiem choć nie wiadomo
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:21
mam mieszane uczucia
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:21
chyba nie liczy się to
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:22
@Bartolinise: wygląda na to że rabini nadal nie mogą dojść do konsensusu
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:21
Fanatycy Coca-coli oraz fanatycy Pepsi:
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:20
Buntownik
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:19
Ty nie jesteś niegrzeczny
Ty jesteś psychopatą
Odpisz