Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dapforce250

7 września 2020, 15:24

Jan00sz

Avatar darcus

24 sierpnia 2020, 00:01

Lewica, xd

Avatar ZiemiaJestElipsom

19 sierpnia 2020, 09:10

Tak będzie jak wygrają

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar TheKielbasa

23 sierpnia 2020, 10:15

@ZiemiaJestElipsom: krzyk pterodaktyla w sejmie! Albo wielki chowany w pałacu prezydenckim!

Avatar Racibor

23 sierpnia 2020, 10:49

filmy wciąż są,a kanał ich partii jest oddzielny

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 sierpnia 2020, 20:34

O cholera
sześćdziesiąt osiem wgóręgłosów i jest na głównej

Avatar Ameron

23 sierpnia 2020, 08:01

bo gorący temat

Avatar LazyLasagnia

22 sierpnia 2020, 20:37

Wtf, admin? (upvoty)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar NesquikBoi

22 sierpnia 2020, 22:56

@LazyLasagnia: teraz ma już lepsze oceny ale jak przeszedł to było 48-32

łap linka https://memy.jeja.pl/666782,to-oczywiste.html

Avatar LazyLasagnia

22 sierpnia 2020, 23:33

@NesquikBoi: dzięki bardzo

Avatar Sunshine_

19 sierpnia 2020, 09:11

Wiecie, że oni już nawet swój bilboard mają?
Mają rozmach sk***ysyny

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Racibor

19 sierpnia 2020, 11:10

ale jaki materiał na memy

Avatar HusariaTV

22 sierpnia 2020, 21:07

Jak dołączą do lewicy to konfederacja już w ogóle będzie miała bekę z lewicy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 sierpnia 2020, 20:38

Nie utrzymają sie do wyborów. Nie mają doświadczenia itp. Przykładem jest Kukiz. Młodzi tak czy siak zagłosują na Konfederacje albo na Lewicę głównie a oni nawet jak wystartują to będą pod progiem

Avatar
Valentine_

19 sierpnia 2020, 09:07

Mimo że niemożliwe aby ogarnęli to w 3 lata jestem ciekawy aby zobaczyć co jutuberzy mają nam do zaoferowania

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar ToFFeXPL

19 sierpnia 2020, 14:17

@Racibor: WiP są raczej za lgbt, a konfa raczej tego nie popiera

Avatar Racibor

19 sierpnia 2020, 14:35

@ToFFeXPL: ale lgbt czy homo, bo konfa ignoruje to kto kogo r*cha o ile nie robią takich marszy i akcji jak lgbt

Avatar Kejdzej

19 sierpnia 2020, 11:12

Nic nie działają, ich subskrybcje nie przełożą się na głosy. Max Kolonko już tak myślał i nawet podpisów nie dał rady zebrać. Niektórzy po prostu mylą swoich fanów z fanatycznymi zwolennikami.

Avatar KlaraAnimatePL

19 sierpnia 2020, 09:09

Czekaj

Jakiś YouTuber zakłada partię?

Avatar
Valentine_

19 sierpnia 2020, 09:10

@KlaraAnimatePL: tak, najgorsze że nie wiem czy to żart czy oni tak na serio

Avatar
Senedrom

19 sierpnia 2020, 09:10

@KlaraAnimatePL: Właśnie też pierwsze słyszę

Avatar ZiemiaJestElipsom

19 sierpnia 2020, 09:11

nie jest potwierdzone że startują ale była 1 konferencja i mają 1 bilboard

Avatar Racibor

19 sierpnia 2020, 11:01

O k*rwa oni na serio
https://www.youtube.com/watch?v=qrbBf14OqNI

nawet w radiu wystąpili
https://www.youtube.com/watch?v=4KmQB94i-UU
tego się w ogóle nie spodziewałem

Avatar Landark

19 sierpnia 2020, 10:16

Dodając gówno do szamba niewiele się zmieni, no chyba że czymś nas zaskoczą

Avatar
kroganin

19 sierpnia 2020, 09:07

Coś czuję, że się zesrają, a nie coś osiągną

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cel namierzony

Wielka przygoda

Były nóżki, nie ma nóżek

Niegrzeczny Oskarek

Fajnie że odpowiedzieli

Taktycznie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka