Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2020, 10:50

A co ze zdjęciami?

Avatar Oliwier256

19 sierpnia 2020, 10:54

nie licząc również zdjęć

Avatar
kroganin

19 sierpnia 2020, 10:58

@Oliwier256: Odbicia w wodzie, metalu idk

Avatar Oliwier256

19 sierpnia 2020, 10:59

nosz, wpadłem we własną pułapkę

Avatar Mikrus19

21 sierpnia 2020, 19:07

Większość luster to też warstwa metalu

Avatar
kroganin

21 sierpnia 2020, 19:08

@Mikrus19: Dzięki za ciekawostkę o której zaraz zapomnę

Avatar jeja_12

22 sierpnia 2020, 01:49

pamiętasz jeszcze?

Avatar
kroganin

22 sierpnia 2020, 07:49

@jeja_12: Co?

Avatar Rinna

19 sierpnia 2020, 10:51

Widziałam i widzę jej kawałek, czyli nos.

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2020, 11:06

@Rinna: można też zobaczyć usta, i oczywiście powieki, a jak bardziej wysilisz mięśnie to i inne części twarzy może się udać

Avatar Superkometa

21 sierpnia 2020, 18:26

@Rinna: i policzki

Avatar Crln_7

22 sierpnia 2020, 00:13

@Rinna: ciekawostką jest to, że nasz mózg na tyle jest cwany że nosa na ogół nie widać w codziennym życiu, dopiero jak się skupisz nad zobaczeniem go.

Avatar
kaszalot9

21 sierpnia 2020, 22:53

wystarczy kliknąć f5

Avatar Pararanek

21 sierpnia 2020, 18:59

Tak naprawdę to niczego nie widziałeś.

Avatar MaslanyChleb

21 sierpnia 2020, 18:08

Zdjęcia i filmy ?

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2020, 11:30

Patrząc w lustro widzisz swoją twarz przerzuconą w poziomie, dopiero jeśli użyjesz parzystej liczby luster, zobaczysz siebie naprawdę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Oliwier256
Dodane przez: Oliwier256

Jakby trochę nie fair

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Trzeba brać osobną torbę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka