Jest drobny problem z współpracą, to fakt
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Frustrujące
To by wystarczyło
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2020, 03:19
Bo anarchia jest ch*jowa?
Odpisz
19 sierpnia 2020, 21:54
To trochę śmieszne dawniej anarchiści walczyli z bronią w ręku z faszyzmem, kapitalizmem a nawet komunizmem, dzisiaj jedyne co mogą to pomazać coś na ścianie czy tam połamać drzewka w parku
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:17
@Bosku: Albo wysyłać bomby w paczkach
Odpisz
19 sierpnia 2020, 23:08
najgorzej te z brokatem
Odpisz
19 sierpnia 2020, 21:16
Przecież np anarchiści ukraińscy(Makhnowcy)mieli swoje minipaństwo nawet na terenie ukrainy.(Zostało jednak podbite przez zsrr w czasie rosyjskiej wojny domowej).
Odpisz
19 sierpnia 2020, 21:28
tak samo jak podczas wojny domowej w hiszpanii katalończycy mieli swoją anarchię. Jednak czy ogół ludzi cokolwiek o tym wie? Albo czy obecni anarchiści potrafią zrobić więcej niż rozje**ć kilka sklepów?
Odpisz
19 sierpnia 2020, 21:39
Czemu nigdy niczego nie osiągneli a nie czemu niczegi nie osiągają teraz.
Odpisz
19 sierpnia 2020, 21:42
prawda jest taka, że w oczach opinii publicznej nie osiągnęli nic.
Odpisz