Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fajter789

3 września 2020, 18:52

Taką osobę to powiesić

Avatar NowJejakowiczka

3 grudnia 2020, 09:57

@Fajter789: spalić

Avatar pan_patelnia

15 listopada 2023, 18:00

@NowJejakowiczka: dla ojczyzny ratowania zamiast rzucać się przez morze trzeba wziąć takiego drania obciąć jaja albo gorzej

Avatar zxcvbnmmm

22 sierpnia 2020, 11:26

Ja mam Goldena Retrivera. Szczerze mówiąc to jako szczeniak był zbyt słaby żeby z nim się jakoś fajniej pobawić. Wolr jak jest już dorosły to moge z nim się w "zapasy" pobawić gdzie oboje próbujemy się obezwładnić. Mam 15 lat psa który jest 10 kilo lżejszy ode mnie nie jestem w stanie tak łatwo pokonąc xd

Avatar TheDarkFalafel

21 sierpnia 2020, 23:11

K***a bestialstwo. Tacy ludzie powinni wypi***alać w kosmos. BEZ SKAFANDRA

Avatar Peroczek

21 sierpnia 2020, 23:50

@TheDarkFalafel: za mało

Avatar tartak

22 sierpnia 2020, 00:45

@TheDarkFalafel: to oznacza dość szybką i w miarę bezbolesną śmierć. Właściwą karą powinno być coś co będzie przez długi czas dawkować ból w odpowiednio wysokich dawkach aby ofiara marzyła o smierci

Avatar Shadow_123321

22 sierpnia 2020, 01:52

@tartak: odcinanie palców ale najpierw niech wypije gorący sos? Albo lepiej robić operację bez znieczulenia

Avatar tartak

22 sierpnia 2020, 09:18

@Shadow_123321: prędzej gorący pręt w ciało w sposób który nie wyłączy bólu

Avatar MaslanyChleb

21 sierpnia 2020, 21:12

ja szczerze nie lubię szczeniaków wolę dorosłe lub stare psy

Avatar Sucyxd

22 sierpnia 2020, 00:13

Avatar Sucyxd

22 sierpnia 2020, 00:12

Czy tylko ja wole psy inne niz szczeniaki

Avatar Akosz

19 sierpnia 2020, 13:59

Czy tylko ja bardziej szanuje życie psa niż takich ludzi?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Trucizna

21 sierpnia 2020, 23:08

@Akosz: Nawzajem

Avatar Peroczek

21 sierpnia 2020, 23:36

okurde uprzejma rozmowa na Jeja!

Avatar
Trucizna

21 sierpnia 2020, 23:21

@parufka_48: No to i ja Tobie życzę miłej i przyjaznej nocy<3

Avatar
TheHackerGames

21 sierpnia 2020, 21:03

Kiedyś z rodzicami znaleźliśmy przywiązanego psa w lesie. Typ, który go zostawił był na tyle głupi, że nie zdjął mu obroży z danymi kontaktowymi. Mama zadzwoniła na policję, typ dostał za swoje a ja mam nowego przyjaciela.

Avatar OwOcomedy

21 sierpnia 2020, 22:01

i jak się miewa twój przyjaciel?

Avatar
TheHackerGames

21 sierpnia 2020, 22:13

@OwOcomedy: Bawi się z moim innym psiaczkiem. I oba wesoło merdają ogonami.

Avatar OwOcomedy

21 sierpnia 2020, 23:00

cieszę się z twojego szczęścia

Avatar Gore_123

Edytowano - 21 sierpnia 2020, 20:58

U nas najczęściej wyrzucają kotki i pieski na przełęczy. Do dziadków przyszła mała kotka bo ktoś ją zostawił na drodze i do dzisiaj z nimi siedzi i z ich wcześniejszymi kotami, a teraz ma jeszcze małe kotki.

Avatar Figarus

21 sierpnia 2020, 20:15

Do wszystkich osób, które tak robią:

Avatar Kaintedover78

19 sierpnia 2020, 21:29

A poco przywiązywać jedzenie do drzewa?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Polish_Soldier

19 sierpnia 2020, 21:51

@Kaintedover78: Nie wiem, dla mnie jest to dziwne zjeść psa, ale w niektórych zakątkach świata to jest normalne, więc ten tego.

Avatar Kaintedover78

19 sierpnia 2020, 21:54

@Polish_Soldier: Mięso to mięso

Avatar Rosse303

Edytowano - 19 sierpnia 2020, 12:17

Przecież to z szczeniakiem jest więcej problemów niż z dorosłym psem więc to nie ma sensu.

Poza tym je*ać takich ludzi

Avatar Sniegstopnialy6

19 sierpnia 2020, 12:25

@Rosse303: ale szczeniak słodziutki

Avatar Rosse303

19 sierpnia 2020, 12:27

@Sniegstopnialy6: słodki ale jest młody więc sra na dywany, szcza na podłogi i wszystko gryzie. Jak te karyny tego nie wiedzą?

Avatar
Valentine_

19 sierpnia 2020, 12:29

@Rosse303: Ale no Kaśka ma szczeniaka więc ja też Brajankowi kupiłam

Avatar Sniegstopnialy6

Edytowano - 19 sierpnia 2020, 19:12

i Gówniak chce małego szceniaczka
Co kundelka kryty cały czas jest mały pff nie

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2020, 12:03

To tylko zwieże

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Crisium

22 sierpnia 2020, 01:23

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2020, 09:13

@Crisium: dostajesz ostrzezenie drugi bedzie ban

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Sniegstopnialy6
Dodane przez: Sniegstopnialy6

I po kłopocie

Ziarenko traumy wyrosło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka