Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sarasya

23 sierpnia 2020, 15:18

Ja tam głosowałem za Bosakiem a Korwin jest spoko według mnie i na pewno o niebo a nawet dwa nieba lepszy od kaczora tfu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar ariri_

4 maja, 14:27

@AdrianZandberg: I jak, wróciłeś?

Avatar Murarzowa

10 maja, 17:13

@ariri_: no Zandberg pozamiatał nieźle

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 09:34

Jejacy tak szybko odchodzą...

Avatar TSPLN

23 sierpnia 2020, 09:44

[*] F

Avatar Oliwier256

23 sierpnia 2020, 09:51

[*]

Avatar ariri_

4 maja, 14:28

@Oliwier256: Cóż

Avatar HerrGrievous

Edytowano - 23 sierpnia 2020, 10:22

To dodajcie lewicę razem
Żeby to prawdziwe było

Avatar Leishh

23 sierpnia 2020, 15:18

@HerrGrievous: Lewice razem wyje**ło poza

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2020, 10:13

Plus konfederacja masakruje lewaków

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Anaboliczna_Pyra

23 sierpnia 2020, 11:38

@kurczak1122: moja playlista

Avatar
JejakZeWsi2

23 sierpnia 2020, 12:57

@Anaboliczna_Pyra: Na konfederacje, głos królewno, jeśli umiesz tylko liczyć peng roll

Avatar filipoooooo

23 sierpnia 2020, 10:08

O ile dobrze pamiętam, Nowa Prawica ma Kolibra, nie Orła

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 11:32

@filipoooooo: no to dajmy 'znęcanie się nad ptakami' i będzie git.

Avatar KonserwatywnyLiberal

23 sierpnia 2020, 11:13

KNP ma akurat Feniksa chyba

Avatar Hiholatek

23 sierpnia 2020, 10:57

Ruch palikota bardziej przypomina granice polski w formie skrzydła, niż samego orła.

Avatar MeenziPL

23 sierpnia 2020, 08:33

@Konto usunięte: czemu odszedł ten ktoś D:

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 09:34

@MeenziPL: :c

Avatar MeenziPL

23 sierpnia 2020, 10:19

:((

Avatar NesquikBoi

23 sierpnia 2020, 10:53

@MeenziPL: dostał jedną czerwoną

Avatar MORELAp33

23 sierpnia 2020, 10:09

Tymczasem Lewica ma w tej diagram wyrąbane

Avatar Sopot134

23 sierpnia 2020, 09:46

przeczytałem Znęcanie się nad karłem xD

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 08:42

Ja zawsze jak rysuje na szybko granice Polski to robię to tak jak wygląda logo konfederacji tylko bez orła

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 08:41

Po prostu partie próbują udawać, że im zależy na Polsce.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

Dobrze czasem się oderwać

Pozdrawiam świetliki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie są aż takie pyszne

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka