Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2020, 19:41

Norwegia na mapie świata.
Jak coś to mogę podać
Populację, PKB i inne.

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2020, 19:59


PKB:6 555 miliardów (6,55 biliona) USD
Populacja:472,9 milionów
PKB na głowę: 13 850 USD
Stopa bezrobocia: 4,9 %
Wskaźnik płodności: 1,72
Wszystko zaokrągliłem.
Nie czepiajcie się bilionów. Użyłem tzw. długiej skali, która jest wykorzystywana w Polsce.
Uwaga, niektóre obliczenia mogą być błędne.
Ale innymi słowy to są dane Norwegii. (tej z mapy powyżej)

Avatar KapitanJohnPrice

24 sierpnia 2020, 20:07

dolicz Monako

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 sierpnia 2020, 20:24

@KapitanJohnPrice: Szczerze Monako raczej nic by nie zmieniło poza tym, że byłoby 6562 miliardów USD. PKB na głowę nieznacznie by wzrosło, a reszta lekko była by korzystniejsza. Obliczenia z Monako zrobię później. Ja tylko przypuszczam teraz.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 sierpnia 2020, 13:18

To podam resztę z Monako
Populacja: 472,9-473 miliona/milionów.
PKB: 6562 miliardów USD (6,56 biliona)
PKB na głowę: 54 832 USD (wcześniej chyba przegapiłem kilka pąństw)
Stopa bezrobocia: 6,11 % (Tu chyba też kilka państw przegapiłem)
Wskaźnik Płodności: 1,69
Długość życia 80,43 lat(a)
Czy ktoś chce porównanie z USA?

Avatar Kiilano

3 sierpnia 2022, 18:23

ja chcę

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 sierpnia 2022, 19:36

@Kiilano: USA:
Populacja: 332,7 mln
PKB: 20,94 bln USD
PKB na głowę: 63 543 USD
Stopa bezrobocia: 3,5 %
Wskaźnik płodności: 1,70
Długość życia: 77,3 lat(a)

Avatar Kiilano

3 sierpnia 2022, 19:37

dziękuję

Avatar ParufczanPospolity

25 sierpnia 2020, 18:48

4k ultra hd

Avatar jestem_Ziemianinem

25 sierpnia 2020, 10:15

Ta Jakość!

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2020, 21:41

Norwegian power bois

Avatar PreczzCaratem

24 sierpnia 2020, 19:53

Tłumaczone

Avatar Nokia_701

24 sierpnia 2020, 19:10

Monako:

Avatar NesquikBoi

24 sierpnia 2020, 18:05

Avatar kazekage895

21 sierpnia 2020, 12:57

Podoba mi się detal że zamiast holandii są niderlandy

Avatar jacek1s

21 sierpnia 2020, 13:03

@kazekage895: We wcześniejszych wersjach nawet nie było to przetłumaczone:
https://memy.jeja.pl/76922,czechocepcja.html
https://memy.jeja.pl/18152,flaga-norwegii.html
Już pomijam fakt ile lat mają memy z flagą Norwegii, ale czego innego można byłoby się spodziewać po poczekalni z memami jak nie memów sprzed 2-3 lat w większości.

Avatar HerrGrievous

21 sierpnia 2020, 13:48

@kazekage895: oni się nielegalnie tak o wołali bo Niderlandy to też Belgia.

Avatar CHrumchrummagic

21 sierpnia 2020, 13:01

W angielskiej wersji to brzmi lepiej

Avatar Bartolinise

21 sierpnia 2020, 13:02

Avatar
Valentine_

21 sierpnia 2020, 12:55

Kiedy twój pomysł na avatar był tak popularny że ludzie zaczęli od ciebie ściągać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Nieuczciwa ocena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Równi i równiejsi

Nie zadzieraj z bobrami

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka