Norwegia przejeła cały świat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Nieuczciwa ocena
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Równi i równiejsi
Nie zadzieraj z bobrami
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2020, 19:41
Norwegia na mapie świata.
Jak coś to mogę podać
Populację, PKB i inne.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 19:59
PKB:6 555 miliardów (6,55 biliona) USD
Populacja:472,9 milionów
PKB na głowę: 13 850 USD
Stopa bezrobocia: 4,9 %
Wskaźnik płodności: 1,72
Wszystko zaokrągliłem.
Nie czepiajcie się bilionów. Użyłem tzw. długiej skali, która jest wykorzystywana w Polsce.
Uwaga, niektóre obliczenia mogą być błędne.
Ale innymi słowy to są dane Norwegii. (tej z mapy powyżej)
Odpisz
24 sierpnia 2020, 20:07
dolicz Monako
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2020, 20:24
@KapitanJohnPrice: Szczerze Monako raczej nic by nie zmieniło poza tym, że byłoby 6562 miliardów USD. PKB na głowę nieznacznie by wzrosło, a reszta lekko była by korzystniejsza. Obliczenia z Monako zrobię później. Ja tylko przypuszczam teraz.
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2020, 13:18
To podam resztę z Monako
Populacja: 472,9-473 miliona/milionów.
PKB: 6562 miliardów USD (6,56 biliona)
PKB na głowę: 54 832 USD (wcześniej chyba przegapiłem kilka pąństw)
Stopa bezrobocia: 6,11 % (Tu chyba też kilka państw przegapiłem)
Wskaźnik Płodności: 1,69
Długość życia 80,43 lat(a)
Czy ktoś chce porównanie z USA?
Odpisz
3 sierpnia 2022, 18:23
ja chcę
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2022, 19:36
@Kiilano: USA:
Populacja: 332,7 mln
PKB: 20,94 bln USD
PKB na głowę: 63 543 USD
Stopa bezrobocia: 3,5 %
Wskaźnik płodności: 1,70
Długość życia: 77,3 lat(a)
Odpisz
3 sierpnia 2022, 19:37
dziękuję
Odpisz
25 sierpnia 2020, 18:48
4k ultra hd
Odpisz
25 sierpnia 2020, 10:15
Ta Jakość!
Odpisz
24 sierpnia 2020, 21:41
Norwegian power bois
Odpisz
24 sierpnia 2020, 19:53
Tłumaczone
Odpisz
24 sierpnia 2020, 19:10
Monako:
Odpisz
24 sierpnia 2020, 18:05
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:57
Podoba mi się detal że zamiast holandii są niderlandy
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:03
@kazekage895: We wcześniejszych wersjach nawet nie było to przetłumaczone:
https://memy.jeja.pl/76922,czechocepcja.html
https://memy.jeja.pl/18152,flaga-norwegii.html
Już pomijam fakt ile lat mają memy z flagą Norwegii, ale czego innego można byłoby się spodziewać po poczekalni z memami jak nie memów sprzed 2-3 lat w większości.
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:48
@kazekage895: oni się nielegalnie tak o wołali bo Niderlandy to też Belgia.
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:01
W angielskiej wersji to brzmi lepiej
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:02
@CHrumchrummagic:
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:55
Kiedy twój pomysł na avatar był tak popularny że ludzie zaczęli od ciebie ściągać
Odpisz