Wiara w ludzkość przywrócona
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Nie po oczach
Północne Węgry
Ładne rzeczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2020, 10:30
dobże zrobił
Odpisz
25 sierpnia 2020, 00:49
Wszystko pieknie i szanuje goscia, ale ta babka potem szla tampem nie wiele wolniejszym i przeszlaby sama. Ale szacun za uczynek
Odpisz
25 sierpnia 2020, 21:48
@Piotreksulk: To było dziecko
po prostu bało się przejść
Odpisz
26 sierpnia 2020, 00:40
@Murarzowa: A to sry, nie zauwazylem
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:58
ustawione
że niby tak se jakiś typo nagrywał przypadkowo ulicę tak?
Odpisz
24 sierpnia 2020, 00:54
@Sebzer: czyli większość tego typu nagrań
Odpisz
25 sierpnia 2020, 00:49
@Sebzer: Kamery uliczne, wiele nagran z takich sie pojawia. Takze z budynkow
Odpisz
25 sierpnia 2020, 04:06
@Piotreksulk: przecież widać, że to jest nagrywane telefonem. Zobacz jakie drgania ma to nagranie
Odpisz
25 sierpnia 2020, 08:39
@Mr_Quicky: Faktycznie, nie zauwazylem. Ale moze byc tez tak ze ktos uslyszal jakis ryk silnika i chcial nagrac to co jedzie bo akurat zlot jechal
Odpisz
24 sierpnia 2020, 23:36
Ja tam dalej nie wierzę
Odpisz
24 sierpnia 2020, 21:33
Takie rzeczy tylko w wielkiej brytanii (ruch lewostronny)
Odpisz
24 sierpnia 2020, 20:44
Myślałam, że jak będą na drugiej stronie jezdni, to coś ich potrąci, jednak potem przypomniałam sobie, że to jeja, a nie sadistic ;)
Odpisz
24 sierpnia 2020, 19:15
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:55
troche nie widze to jest dziecko czy staruszka?
Odpisz
24 sierpnia 2020, 18:55
@Zaspanymen33: Tak
Odpisz
24 sierpnia 2020, 17:27
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
EVERYBODY LIKE IT!
Odpisz
24 sierpnia 2020, 17:03
F
Odpisz
24 sierpnia 2020, 17:43
@Kooziel:
Odpisz
24 sierpnia 2020, 14:14
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:56
Wspaniale to widzieć
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:49
Miłe
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:25
Awww
Odpisz