Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ponis

27 października 2020, 10:30

dobże zrobił

Avatar Piotreksulk

25 sierpnia 2020, 00:49

Wszystko pieknie i szanuje goscia, ale ta babka potem szla tampem nie wiele wolniejszym i przeszlaby sama. Ale szacun za uczynek

Avatar Murarzowa

25 sierpnia 2020, 21:48

@Piotreksulk: To było dziecko

po prostu bało się przejść

Avatar Piotreksulk

26 sierpnia 2020, 00:40

@Murarzowa: A to sry, nie zauwazylem

Avatar Sebzer

23 sierpnia 2020, 23:58

ustawione
że niby tak se jakiś typo nagrywał przypadkowo ulicę tak?

Avatar
DESP4CITO

24 sierpnia 2020, 00:54

@Sebzer: czyli większość tego typu nagrań

Avatar Piotreksulk

25 sierpnia 2020, 00:49

@Sebzer: Kamery uliczne, wiele nagran z takich sie pojawia. Takze z budynkow

Avatar Mr_Quicky

25 sierpnia 2020, 04:06

@Piotreksulk: przecież widać, że to jest nagrywane telefonem. Zobacz jakie drgania ma to nagranie

Avatar Piotreksulk

25 sierpnia 2020, 08:39

@Mr_Quicky: Faktycznie, nie zauwazylem. Ale moze byc tez tak ze ktos uslyszal jakis ryk silnika i chcial nagrac to co jedzie bo akurat zlot jechal

Avatar wikto4

24 sierpnia 2020, 23:36

Ja tam dalej nie wierzę

Avatar Halo_Rene234

24 sierpnia 2020, 21:33

Takie rzeczy tylko w wielkiej brytanii (ruch lewostronny)

Avatar WPower9

24 sierpnia 2020, 20:44

Myślałam, że jak będą na drugiej stronie jezdni, to coś ich potrąci, jednak potem przypomniałam sobie, że to jeja, a nie sadistic ;)

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2020, 19:15

komentarz obrazkowy

Avatar Zaspanymen33

23 sierpnia 2020, 23:55

troche nie widze to jest dziecko czy staruszka?

Avatar HyenaCake

24 sierpnia 2020, 18:55

Avatar Bonnie_MLG

24 sierpnia 2020, 17:27

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
EVERYBODY LIKE IT!

Avatar Kooziel

24 sierpnia 2020, 17:03

F

Avatar Opossum

24 sierpnia 2020, 17:43

Avatar paugor9

24 sierpnia 2020, 14:14

Avatar Wielkopolanin

23 sierpnia 2020, 23:56

Wspaniale to widzieć

Avatar Ukryty_W_Cieniu

23 sierpnia 2020, 23:49

Miłe

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 23:25

Awww

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nie po oczach

Północne Węgry

Ładne rzeczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka