Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2020, 22:48
Przez tytuł kisne
Odpisz
23 sierpnia 2020, 22:49
@Oliwier256: mam flashbacki bo mnie kiedyś tak zamknęli i zatrzasnęli drzwi
Odpisz
23 sierpnia 2020, 22:50
ale przynajmniej nie zanurzyli ci głowy w kiblu tak jak w filmach
Odpisz
23 sierpnia 2020, 22:51
@Oliwier256: nie, ale wsadzili mi głowę pod kran, jeden chłopak wlazł do damskiej, wsadził mi głowę pod kran i oblał wodą mi całą głowę
Odpisz
23 sierpnia 2020, 22:52
współczuję
Odpisz
23 sierpnia 2020, 22:55
ajć
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:07
Ugh, nigdy nie zrozumiem powody by gnębić słabszych.
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:08
@Tajnyifajny: Szkoła to Los Santos z GTA V na modach na przetrwanie
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:09
@Tajnyifajny: dobrze się uczę, siedzę sama i jestem nieporadna, łatwy cel, tylko mam nadzieję że nie robili tego dlatego że się zauroczyli
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:13
Osobiście nie wiem jak to jest być prześladowanym, mimo iż jestem dość nietypowy.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 01:09
Nie masz starszego rodzeństwa?
Żeby zastraszyć czy dać po mordzie?
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:23
@Grabarz069: jestem jedynaczką
Odpisz
24 sierpnia 2020, 09:51
Nie masz żadnych kolegów? Albo sojuszników? I ilu zazwyczaj atakuję?
Odpisz
24 sierpnia 2020, 10:15
@Oliwier256: U mnie kiedyś dwójka takich chłopaków wniosła (jednen trzymał dziewczynę za nogi, drugi pod pachy) dziewczynę do kibla męskiego. Ta piszcząc (i o dziwo śmiejąc się) spie**oliła xD
Odpisz
24 sierpnia 2020, 16:27
@Oliwier256: Admin zmienił tytuł :c
Odpisz
24 sierpnia 2020, 16:28
@BardzoOryginalnaNazwa: A żeby cię Agencie A!
Odpisz
24 sierpnia 2020, 16:29
@Tajnyifajny: nie i zależy ale mam już wyje**ne bo szkoła już zmieniona
Odpisz
24 sierpnia 2020, 18:16
okej, ale w tej innej szkole masz pewność że nie będą cię gnębić?
Odpisz
24 sierpnia 2020, 18:18
@Tajnyifajny: mam taką nadzieję
Odpisz
24 sierpnia 2020, 21:52
@BardzoOryginalnaNazwa: a jaki był?
Odpisz
25 sierpnia 2020, 21:53
^
Odpisz
25 sierpnia 2020, 22:54
,,Jakie k**wa zamykanie dziewczyn w męskim kiblu?!" czy coś
Odpisz
24 sierpnia 2020, 23:40
Lepsze byłoby 420 powodów
Odpisz
24 sierpnia 2020, 22:50
Byłoby śmieszniej gdyby wymieniła 95 powodów
Odpisz
24 sierpnia 2020, 17:01
Tommy Vercetti byłby dobrym ojcem
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2020, 23:28
Przypomniało mi się jak jeden typ z naszej klasy zamknął.nauczycielke w kiblu, było to w 4 klasie a w 5 klasie tego typa wywalili z naszej szkoły
Ciekawe co sie teraz z nim dzieje bo od zawsze odje***ał takie akcje i.pewnie w nowej szkole też zrobił burdel
Odpisz
23 sierpnia 2020, 22:50
Też on jak usłyszy o jeden powód za dużo, przez co jego psychika wysiada:
Odpisz