Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Hobby dla faceta
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To musiało być męczące
To bilet w jedną stronę skarbie
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2020, 20:08
Ale kioto i tokio to tak jakby rozne slowa. Tzn mają inny zapis w japonskim i jesli zamienimy miejscami tokio to nie wyjdzie to samo co kioto. Jesli dobrze pamietam tokio to „nowa stolica” a kioto to ”zachodnia stolica” czy jakos tak. I wiem pan maruda
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2020, 13:47
Nwm czemu ale mi bardziej podoba się przed 1868
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:56
Edo
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:50
To jest dlatego, że "Kio" to "Stolica" po japońsku, Tokio znaczy "wschodnia stolica"
Odpisz
24 sierpnia 2020, 13:39
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2020, 13:23
Jasny gwincior
Odpisz