Pamiętam jak grałem na hypixelu coś źle napisałem trochę po angielsku i jakis gościu zaczął się śmiać że jestem Polakiem i nie umiem w angielski, i ja mu nawet nie powiedziałem wtedy że jestem polakiem tylko on sam tak stwierdził, i wtedy powiedziałem że jestem z Polski i on napisał " Ku*wa " Haha bo to takie smieszne, ja przynajmiej się staram mówić po angielsku a on nawet by pewnie prostego zdania po polsku nie był by w stanie powiedzieć czy napisać samodzielnie
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2020, 21:20
no co, chwali się, że zna już połowę języka polskiego
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:08
@Sebzer: "K***a" - wyraża więcej niż 1000 słów.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:40
@Polish_Soldier: warto użyć na rozprawce, kiedy każą napisać na 250 słów lub można też Rafello
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:40
@DianaJulia: Napisz na rozprawce na maturze rafaello k***a i przechodzisz do następnego zadania.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:34
DEJCIE SZABLON
Odpisz
24 sierpnia 2020, 20:39
Pamiętam jak grałem na hypixelu coś źle napisałem trochę po angielsku i jakis gościu zaczął się śmiać że jestem Polakiem i nie umiem w angielski, i ja mu nawet nie powiedziałem wtedy że jestem polakiem tylko on sam tak stwierdził, i wtedy powiedziałem że jestem z Polski i on napisał " Ku*wa " Haha bo to takie smieszne, ja przynajmiej się staram mówić po angielsku a on nawet by pewnie prostego zdania po polsku nie był by w stanie powiedzieć czy napisać samodzielnie
Odpisz
24 sierpnia 2020, 16:00
Imo to jak osoby z zagranicy próbują mówić po polsku szybko się nudzi i nie jest śmieszne zbyt
Odpisz