Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Artcie

27 sierpnia 2020, 21:07

Ja nie lubię piłki nożnej, i co? Zamordujecie mnie za to k***a?

Avatar Psman

9 czerwca, 22:34

@Artcie: ja też nie lubie

Avatar konstantyn777

26 sierpnia 2020, 19:10

Ja nie lubię rapu i PKP

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2020, 19:22

@konstantyn777: i NFZ i ZUS

Avatar konstantyn777

26 sierpnia 2020, 19:29

tych organizacji nie znam, nie jestem z polski

Avatar GldFx

27 sierpnia 2020, 10:02

Avatar bandit_the_drug_lord

26 sierpnia 2020, 16:55

"Nie lubię Avengersów"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar anteknico

26 sierpnia 2020, 21:21

@bandit_the_drug_lord: ja nigdy w życiu nie oglądałem ani Avengersów sni Star Wars Spider Mana i tp.

Avatar Zul_spod_biedry

27 sierpnia 2020, 08:24

Avatar Kolodziej_1

26 sierpnia 2020, 22:43

O! Patrzcie to przecież ja!

Avatar Ukryty_W_Cieniu

26 sierpnia 2020, 22:18

W sensie do grania okej, natomiast nie rozumiem tej ekscytaacji w oglądaniu meczy. Siedzisz i gapisz się jak ludzie się wysilają.

Avatar MeenziPL

26 sierpnia 2020, 19:58

ale ja serio nie lubię piłki nożnej

Avatar Sniegstopnialy6

Edytowano - 26 sierpnia 2020, 19:37

Lubię większość sportów drużynowych na wf (ręczna siatkówka koszykówka czy sztafetę) ale piłki nożnej nie lubię

Avatar Emperor_Hirohito

25 sierpnia 2020, 22:57

Dorosłe chłopy za piłką biegają. Nie wiem co ludzie w tym widzą. Zeby to było jakkolwiek ciekawe to według mnie powinni zmniejszyć boisko o połowę i umożliwić zmiany kiedy się chce, jak np w hokeju. Wtedy nie wyglądałoby to tak że zanim chłop z piłką do bramki dobiegnie to już się zmęczy, tylko cały czas byłaby jakas akcja.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Maly_modelarz15

26 sierpnia 2020, 17:54

@Emperor_Hirohito: to z tą piłką to też jest presja społeczna zaczynająca się pod koniec podstawówki, bo znam wielu co piłki nie lubią ale grają "bo inni grają" a mały dzieciak ci nie skłamie bo nie zna innej możliwej odpowiedzi.

Avatar Sniegstopnialy6

26 sierpnia 2020, 19:33

@Emperor_Hirohito: koszykówka jest dobra

Avatar player203a8

26 sierpnia 2020, 19:10

Ja tam nie lubię żadnego sportu zespołowego

Avatar matman_2007

26 sierpnia 2020, 19:08

Ja też
\___/

Avatar miesny_budyn

26 sierpnia 2020, 18:20

co to za latający wonsz na ostrzu w lewym górnym rogu?

Avatar drunk_dude

25 sierpnia 2020, 18:31

Lubie piłke nożną i ją trenuje

\__/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Oliwier256

26 sierpnia 2020, 16:11

@Pararanek: szczegóły

Avatar Zul_spod_biedry

26 sierpnia 2020, 17:49

@Oliwier256: Piłka to piłka

Avatar VentoAssonnato

26 sierpnia 2020, 17:47

Lubie siatkówkę

Avatar RK_49

26 sierpnia 2020, 16:38

Prawdziwe w ch*j

Jak tylko powiem że nie lubię piłki nożnej to całe miasto, drzewa, ten sk***iel Stasiek z Krakowa i stary pijany rzucą się na mnie.

Avatar Sebzer

26 sierpnia 2020, 01:42

ja też nie lubie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: komiksiarz

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To by wystarczyło

Tymi się chodzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Za co ta premia

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka