Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Za co ta premia
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2020, 21:07
Ja nie lubię piłki nożnej, i co? Zamordujecie mnie za to k***a?
Odpisz
9 czerwca, 22:34
@Artcie: ja też nie lubie
Odpisz
26 sierpnia 2020, 19:10
Ja nie lubię rapu i PKP
Odpisz
26 sierpnia 2020, 19:22
@konstantyn777: i NFZ i ZUS
Odpisz
26 sierpnia 2020, 19:29
tych organizacji nie znam, nie jestem z polski
Odpisz
27 sierpnia 2020, 10:02
@konstantyn777:
Odpisz
26 sierpnia 2020, 16:55
"Nie lubię Avengersów"
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:47
@bandit_the_drug_lord: Ja również
Odpisz
26 sierpnia 2020, 18:55
@bandit_the_drug_lord: Same
Odpisz
26 sierpnia 2020, 19:38
@Zul_spod_biedry: uwaga, fani avengersów już dokładają swoje noże xD
Odpisz
26 sierpnia 2020, 21:21
@bandit_the_drug_lord: ja nigdy w życiu nie oglądałem ani Avengersów sni Star Wars Spider Mana i tp.
Odpisz
27 sierpnia 2020, 08:24
@bandit_the_drug_lord:
Odpisz
26 sierpnia 2020, 22:43
O! Patrzcie to przecież ja!
Odpisz
26 sierpnia 2020, 22:18
W sensie do grania okej, natomiast nie rozumiem tej ekscytaacji w oglądaniu meczy. Siedzisz i gapisz się jak ludzie się wysilają.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 19:58
ale ja serio nie lubię piłki nożnej
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2020, 19:37
Lubię większość sportów drużynowych na wf (ręczna siatkówka koszykówka czy sztafetę) ale piłki nożnej nie lubię
Odpisz
25 sierpnia 2020, 22:57
Dorosłe chłopy za piłką biegają. Nie wiem co ludzie w tym widzą. Zeby to było jakkolwiek ciekawe to według mnie powinni zmniejszyć boisko o połowę i umożliwić zmiany kiedy się chce, jak np w hokeju. Wtedy nie wyglądałoby to tak że zanim chłop z piłką do bramki dobiegnie to już się zmęczy, tylko cały czas byłaby jakas akcja.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 16:03
@Emperor_Hirohito:
Ludzie widzą w tym formę rozrywki. Takim tonem można mówić o wszystkim, np. granie w gry komputerowe to tylko patrzenie się w ekran i klikanie guzików żeby twoja nie-istniejąca postać robiła rzeczy które nigdy się nie staną. Nie wiem co ludzie w tym widzą.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 16:13
@Emperor_Hirohito: w tym sęk, że dzięki temu muszą być podania i trzeba sie trzymać swoich ról. Jakby było mniejsze boisko, to jeden gościu by wszystko robił, a to ma być gra drużynowa
Odpisz
26 sierpnia 2020, 16:19
@Emperor_Hirohito: jak chcesz mniejsze boisko to zagraj w piłkę halową i chłopy co profesjonalnie grają w piłkę nożną nie zmęczą się po jednym sprincie przez całe boisko
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:54
@Emperor_Hirohito: to z tą piłką to też jest presja społeczna zaczynająca się pod koniec podstawówki, bo znam wielu co piłki nie lubią ale grają "bo inni grają" a mały dzieciak ci nie skłamie bo nie zna innej możliwej odpowiedzi.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 19:33
@Emperor_Hirohito: koszykówka jest dobra
Odpisz
26 sierpnia 2020, 19:10
Ja tam nie lubię żadnego sportu zespołowego
Odpisz
26 sierpnia 2020, 19:08
Ja też
\___/
Odpisz
26 sierpnia 2020, 18:20
co to za latający wonsz na ostrzu w lewym górnym rogu?
Odpisz
25 sierpnia 2020, 18:31
Lubie piłke nożną i ją trenuje
\__/
Odpisz
26 sierpnia 2020, 16:02
@drunk_dude:
Po co ten kosz?
Odpisz
26 sierpnia 2020, 16:09
@Pararanek: żeby trafił piłką
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2020, 16:10
@Oliwier256: Yes.
Chociaż to koszykówka ale uj.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 16:11
@Pararanek: szczegóły
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:49
@Oliwier256: Piłka to piłka
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:47
Lubie siatkówkę
Odpisz
26 sierpnia 2020, 16:38
Prawdziwe w ch*j
Jak tylko powiem że nie lubię piłki nożnej to całe miasto, drzewa, ten sk***iel Stasiek z Krakowa i stary pijany rzucą się na mnie.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 01:42
ja też nie lubie
Odpisz