Daję im 2, może 3 tygodnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Należy się za piękne oczy
Żartownisie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 sierpnia 2020, 17:42
Szczerze ja liczę na powrót nauczania zdalnego. Nie da się zaprzeczyć, że sytuacja jest poważna, a ma przyjść druga fala. Specjaliści twierdzą, że powrót do szkoł ma się równać z tysiącami zakażeń dziennie. Poza tym jeśli wrocimy będziemy musieli nosić maseczki. Nie jestem z tych co uważają, że maseczki ograniczają wolność itp, ale ja dojeżdżam pociągiem i zakładając, że na pociąg wychodzę o 6:50, a lekcje kończę 15:20, plus czekanie na pociąg powrotny i czas w pociągu wychodzi 8 godzin nieustannego noszenia maski, w dodatku jestem okularnikiem. Poza tym jak czytałem jak chcą to wszystko zorganizować to się załamałem. Nie ma mowy, żeby dało się to ogarnąć tak jak zaplanowano.
Pudełko na czerwone
\________/
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2020, 17:49
@Ten_tamten: Na dodatek dojazdy do szkoły autobusami... W moim przypadku to jest dramat, bo za normalności, autobus codziennie był dosłownie zapchany i nie liczę nawet na to, że teraz będą jeździć dwa
Odpisz
25 sierpnia 2020, 20:07
@Ten_tamten: z sytuacją do szkoły mam podobnie. Od 6 na nogach, 6:40 na pociąg, później siedzę na przystanku w mieście do 7:40 aby pojechać autobusem do technikum. W sumie mógłbym pójść do internatu ale ludzie do dupy. Wracając. Bym się o wiele bardziej ucieszył gdyby po prostu "zawiesili" ten rok i byśmy po prostu później odrabiali, bo to ani nauka z nauczania zdalnego ani z tradycyjnego w takich warunkach. Chociaż nawet bez pandemii byle jak uczą
Odpisz
27 sierpnia 2020, 18:03
@Ten_tamten: jaka k***a druga fala jak teraz cały czas albo więcej albo mniej zakażeń
1 fala sie nie skończyła
Odpisz
28 sierpnia 2020, 08:15
@Ten_tamten: zdalne nauczanie ma więcej zalet niż to normalne.Nie trzeba wcześnie wstawać ,nie trzeba dźwigać plecaka ,nie musisz słuchać jazgotu na korytarzu kończysz wtedy kiedy wszystko zrobisz i nie musisz siedzieć popołudniami nad książkami ,nie denerwujesz się aż tak przed sprawdzianami ,nie musisz psuć sobie kręgosłupa ławkami szkolnymi bo siedzisz sobie na swoim fotelu A jak jesteś introwertykiem jak ja to jeszcze brak kontaktu z ludźmi .
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:36
@Ten_tamten: Dokładnie
Odpisz
3 września 2020, 16:45
@TwojaStara395: no ale o wiele trudniej jest się czegokolwiek nauczyć, nie ciężko jest tego nie zauważyć, ale i tak wolę nauczanie zdalne
Odpisz
4 listopada 2020, 21:09
@Ten_tamten: chyba wykrakałeś
Odpisz
4 listopada 2020, 21:19
Nie do końca, to było nieuniknione
Odpisz
4 listopada 2020, 21:20
@Ten_tamten: "and that's the fact"
Odpisz
13 września 2020, 13:14
prawdziwe że hej
Odpisz
4 września 2020, 07:45
Fun fact. U mnie rodzic jakiegoś ucznia już poszedł na kwarantannę
Odpisz
2 września 2020, 20:07
fake
Odpisz
1 września 2020, 15:25
im szybciej tym lepiej
Odpisz
28 sierpnia 2020, 09:19
Jak tam kiedyś mówił pewien mason:
Odpisz
1 września 2020, 07:29
@Serion512: Imperator SkyFan
Odpisz
27 sierpnia 2020, 18:38
Jeśli mój dziekan zadecyduje, że idziemy na uniwersytet, to go k***a pozwę.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 23:08
@Keraton: Co tu się odje**ło?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 23:31
Te kobiety muszą być zdesperowane. Nie pozwól im stać się samotnymi mamuśkami w okolicy.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:06
Przed pandemią do mojej szkoły dojeżdżały 2 autobusy zaraz po sobie (6:55 oraz 7:05) i oba były zapchane aż po brzegi (w każdym po około 50/60 osób). Teraz, kiedy jest pandemia i podobno mamy trzymać dystans, firma autobusowa postanowiła USUNĄĆ jeden z autobusów z działania, więc teraz na 100 osób na jedną godzinę jest tylko jeden autobus. Ten koronawirus tak szybko dorasta... jeszcze niedawno ledwo co dodawał 1+1 a teraz zaczyna potęgować. Nic tylko czekać aż nauczy się silni i nadsilni, to będzie dopiero zabawa.
Odpisz
28 sierpnia 2020, 11:35
bedzie przypal, juz dałem hajs na pokój w białymstoku
Odpisz
28 sierpnia 2020, 07:47
Mi to tam pasuje, jedyny minus to to, że nie mogę spotkać się z kumplami bo wszyscy odjeżdżają do szkoył
Odpisz
27 sierpnia 2020, 18:45
Co jak co, ale Haytham ma fajny kapelutek
Odpisz
27 sierpnia 2020, 18:07
W USA nie zajęło im to tygodnia
Odpisz
27 sierpnia 2020, 18:04
Ja tam się będę cieszył
Odpisz
25 sierpnia 2020, 17:34
W sumie nauczyciele będą mieć jeszcze gorzej. Oni muszą po 20 dzieciaków w klasie upilnować, a jak jeszcze są patusy które specjalnie będą kaszleć na innych to wgl.
Odpisz
25 sierpnia 2020, 17:38
@Rosse303: u mnie w klasie cud jest jak będzie 13 uczniów, więc niech nie narzekają
Odpisz
25 sierpnia 2020, 17:36
Góra miesiąc. Góra.
Odpisz