Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IgiPolski

25 sierpnia 2020, 22:30

Ja tak naprawdę przez całę wakację byłem w domu

Avatar XTeresa_KobzdziejX

26 sierpnia 2020, 19:20

@IgiPolski: ja bym nie mógł cały czas siedzieć w domu, zanudziłbym się

Avatar LeyPL

26 sierpnia 2020, 19:50

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2020, 19:21

Mieszkam na wsi i widzę to trochę inaczej, nie jest za głośno, nikt mnie nie wk***ia bo nikogo prawie nie ma, a jeśli męczy cię wyjście na dwór to zastanów się czy na pewno wszystko z tobą okej

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2020, 17:14

Też mieszkam na takiej wsi, nadal męczy mnie wychodzenie na dwór

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2020, 17:25

nie wiem jak ulanym trzeba być albo zasiedziałym, żeby wyjście na dwór męczyło

Ja jestem mega ulany ostatnio a wychodzę na spacer z psem przejść się wokół całej wsi (ok 6-9 km) żeby odpocząć

Avatar TrevorMan

26 sierpnia 2020, 17:35

Nie mierz ludzi swoją miarą

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2020, 17:52

@TrevorMan: może faktycznie nie powinienem porównywać do siebie, ale no cholera jasna, jak można się zmęczyć WYCHODZĄC NA DWÓR. Człowiek musiałby być niepełnosprawny (czego szczerze bym współczuł i rozumiał jak sprawy się mają) albo być jakiś z*ebany (między innymi jak jesteś gruby bo ci się ruszyć dupska nie chce) a dodatkowo jeśli dajmy na to autor faktycznie ma problemy zdrowotne i jest niepełnosprawny (mam nadzieję że nie, nikomu bym tego nie życzył) to sam tak jakby mierzy swoją miarą robiąc tego mema

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2020, 18:12

Tylko mam sylwetkę dosłownie kija, no więc nie. Normalnie ćwicze w domu, wychodze na spacery po mieście albo po innym lesie, chodze na zakupy, i jakoś to wszystko mnie nie męczy ale jak mam wyjść przed dom u siebie to normalnie uff puff nie. Jak pamiętam to mam to u siebie od zawsze.

Avatar Landark

25 sierpnia 2020, 18:52

Na chyba, że stary z bojowym zadaniem. On się wk***i, że leżysz w łóżku

Avatar KufelMleka

25 sierpnia 2020, 18:44

Ale powiedzmy sobie szczerze, co to za dwór, gdzie nie ma wielu ludzi?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Ostry ten sędzia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jakby trochę nie fair

Fajnie że odpowiedzieli

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka