Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2020, 20:16
Jaki przystojny grr xd
Odpisz
28 sierpnia 2020, 20:26
Co tyle komów?
Odpisz
28 sierpnia 2020, 21:39
nie wiem
Odpisz
29 sierpnia 2020, 11:14
bo jakaś grupa chcę go pobić i się wymieniają co biorą, jakie bronie. Jest ich chyba z 15 ale problem polega na tym że go w 5 już dawno pokonaliśmy i nie wiadomo co ta reszta chce osiągnąć
Odpisz
29 sierpnia 2020, 15:24
@Makos305: ja należe do tej grupy
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2020, 15:26
no okej, i? Co chcecie osiągnąć?
Odpisz
29 sierpnia 2020, 15:29
@Makos305: udany rajd
Odpisz
30 sierpnia 2020, 15:05
Bo jedna osoba chciała być zabawna, a reszta kopiowała
Odpisz
30 sierpnia 2020, 15:06
dokładnie. Tylko 3 osoby rzeczywiście miały trochę śmieszności w tym
Odpisz
29 sierpnia 2020, 15:32
kiedy ten gruby skacze na ciebie a ty robisz mu to
Odpisz
29 sierpnia 2020, 15:21
Biorę go na pyrę i walę mu Superkicka
Odpisz
26 sierpnia 2020, 20:27
Jakbym mu lepę wykur*** to by się złożył w 3 sekundy
Odpisz
28 sierpnia 2020, 12:50
@Virox: Ale ty groźny i męski uuu
Odpisz
28 sierpnia 2020, 12:52
ale wiatr zawiał
Odpisz
28 sierpnia 2020, 12:57
@Makos305: Zesrałem się ze strachu i jestem dumny, że geja pl ma takich twardzieli
Odpisz
28 sierpnia 2020, 13:00
chodźcie, idziemy we 3 mu zaje**ć
Odpisz
28 sierpnia 2020, 13:58
@Makos305: We czterechᕙ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕗ
Ja się dołączam
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2020, 14:46
@Kebasa_z_mema: w pięciu .Idę z wami i tak nie mam nic do roboty
Odpisz
28 sierpnia 2020, 15:30
@TwojaStara395: w sześciu dalej chłopaki rajda robimy
Odpisz
28 sierpnia 2020, 15:46
@Revant42: siódmy ja będę
Odpisz
28 sierpnia 2020, 16:03
Jeszcze trzy osoby i prawdziwy raid mamy!
Odpisz
28 sierpnia 2020, 16:05
@Kebasa_z_mema: no to jest nas 8
Odpisz
28 sierpnia 2020, 16:37
Już 9
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2020, 16:41
@Poorko: to ja biorę busa i jedziemy chłopaki!
Odpisz
28 sierpnia 2020, 16:59
@Kangurur28: Jej
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:14
@Poorko: 10
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:15
@Bearner: idziemy go zraszować niczym bombsite B
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:15
@Bearner: Właściwie z tobą 11
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:23
@Kebasa_z_mema: ja sobie pooglądam z boku bo przemoc to nie rozwiązanie. I mam popcorn
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:24
@janekelo: Spoko ja jestem tylko supportem i sniperem ᕙ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕗ
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:25
@Kebasa_z_mema: Trzeba kanapeczki przygotować przed wyruszeniem w drogę.
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:26
@Poorko: Ja poproszę z szynką i majonezem
A może po drodze zajedziemy do McDonald's?
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:26
@Poorko: mogę wziąć picie
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:27
@janekelo: To ja wezmę jakieś gry
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:27
@Kebasa_z_mema: a to nie idziemy go zaje**ć?
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:28
@janekelo: Tak, ale on w Japonii mieszka, to trzeba jeszcze bilety kupić
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:28
@Kebasa_z_mema: wracając się zajedzie po wygranej bitwę żeby uczcić zwycięstwo.
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:29
@Poorko: wiecie co? Wezmę moje rybki żeby go poszczuły
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:29
@janekelo: To ja jeszcze moją kotkę
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:32
@Kebasa_z_mema: a to nie jest nękanie? Nie chcę mieć problemów
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:33
@janekelo: Spoko, założyłem gościowi urządzenie zakłócające internet i nie widzi tego
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:33
@Kebasa_z_mema: to nice. Kiedy wyjeżdżamy
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:34
@Kebasa_z_mema: Niespodziewa się jejowej inkwizycji.
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:35
@janekelo: Tak za 3-4 dni
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:35
@Kebasa_z_mema: dobra
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:37
@janekelo: No chyba że ogarniamy broń na walkę, bo słyszałem w pewnych kręgach że on jest wysoko postawionym Yakuzą, to trochę dłużej zajmie
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:40
@Kebasa_z_mema: to ja będę bardem i dam wam +20 do ataku
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:42
@janekelo: To nic nie da, oni tam mają całą armię
Znasz może jakiegoś nekromantę?
Albo czarnego maga (spec od czarnej magii)?
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:42
@Kebasa_z_mema: nie
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2020, 17:42
@janekelo: To ja biorę Healera bedę potki rzucać znam mikstury od Geralta to jaskółki zrobię
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:44
@Poorko: chociaż może jednego znam. Jest to pies nekromanta którego spotkałem w wyprawie do żabki
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:45
@Poorko: Hmm
Mogę też być inżynierem redstona
Jak ktoś z naszej paki zostanie nekromantą albo czarnym magiem to koks ekipa
Odpisz
28 sierpnia 2020, 21:40
@Kebasa_z_mema: ja biore spama, czyli p90
Odpisz
28 sierpnia 2020, 21:46
Ja mogę załatwić nam uzbrojenie na czarnym rynku
Odpisz
29 sierpnia 2020, 08:10
@TwojaStara395: Ok, ogarniesz miniguny i bazooki bez problemu, tak? Jeszcze miotacze ognia i jesteśmy 90% gotowi
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2020, 11:12
@Kebasa_z_mema: chłopaki, zdajecie sobię sprawę, że już go we 3 pokonaliśmy, co nie?
Odpisz
29 sierpnia 2020, 11:17
@Makos305: nie
Odpisz
29 sierpnia 2020, 11:19
@Makos305: Nie, to był tylko jego klon, tak naprawdę on jest o wiele potężniejszy
Odpisz
29 sierpnia 2020, 11:22
@Kebasa_z_mema: emmm, Nie... To był on...
Odpisz
29 sierpnia 2020, 11:23
@Makos305: Słuchaj, ja mam wtyki w pewnych kręgach, to ja wiem ᕙ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕗ
Odpisz
29 sierpnia 2020, 11:27
@Kebasa_z_mema: (nie psuj nam zabawy)
Odpisz
29 sierpnia 2020, 03:22
Przypomina mi tytana z Megamocnego
Odpisz
29 sierpnia 2020, 01:59
Odpisz
28 sierpnia 2020, 20:51
Co k*rwa
Odpisz
28 sierpnia 2020, 20:36
Ten co włosy sobie zwinął
Odpisz
28 sierpnia 2020, 20:20
Żyrafa dla skali
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2020, 19:57
Jak tym swoim bębnem zagina rzeczywistość to się nie dziwię, że ludziom szczęki i serca łamie
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:19
Kurde groźny typek wygląda jak MWK
Odpisz
26 sierpnia 2020, 20:34
A moja córka będzie miażdżyć krzesła oraz mordy waszych synów.
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2020, 10:18
@Reichtangle: Znając twoje szczęście do kobiet, to będzie adoptowana B>
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:24
@MatkaBoskaSowiecka: ale hejterka
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:25
@Pitrekkk: Od razu hejterka. Po prostu mówię jak będzie
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:26
@MatkaBoskaSowiecka: jak on na pewno jest przystojnym dżentelmenem i przede wszystkim nie jest yaoistą jak ty.
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:28
@Pitrekkk: Czyli nie zaliczę, bo mam fetysz yaoi? Coś mi tutaj nie pasuje
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:28
@MatkaBoskaSowiecka: tak
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:30
@Pitrekkk: Muszę Cię zmartwić, ale nie masz racji
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:30
@MatkaBoskaSowiecka: mam
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2020, 14:36
@Pitrekkk: Wiesz, mam już chłopaka. Wystarczy, że poczekam jeszcze rok i będę mogła szaleć ;>
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:51
@MatkaBoskaSowiecka: biedny chłop ;( [*]
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2020, 15:03
@MatkaBoskaSowiecka: Chryste panie
Napalona 14-latka marząca o seksie bo mysli, że to tak łatwo i zajebiście. Boże resetuj świat. Nie chcę cię urazić czy coś ale no k***a głowa mnie aż boli
Odpisz
28 sierpnia 2020, 15:12
@Makos305: Jezu, to był żart xD
Odpisz
28 sierpnia 2020, 15:49
@MatkaBoskaSowiecka: no ja mam nadzieję xD
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2020, 15:51
@Makos305: Czyli jednak nie będzie resetu świata? ;C
Odpisz
28 sierpnia 2020, 15:52
@Towarzysz777: będzie ale nikt nie wie kiedy
Odpisz
28 sierpnia 2020, 15:55
@Makos305: Ale będzie :) Lepiej byłoby uratować świat ale jak się nie da to chociaż nie niszczyć innych :)
Odpisz
28 sierpnia 2020, 16:12
@MatkaBoskaSowiecka:
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:28
No chyba dusił bębenem.
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:08
Nie powiedziała chyba żadna matka, no może ta z patologicznej rodziny
Odpisz