Gracz od najmłodszych lat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Z klasą się trzeba urodzić
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2013, 16:07
Skomponowane z obrazkiem poniżej :D
Odpisz
21 kwietnia 2018, 12:21
@Domijeja: <skomponowane z obrazkiem poniżej>
<obrazek wychodzi z poczekalni>
Odpisz
25 czerwca 2018, 21:30
<komentarz z 2013>
<odpowiedź w 2018>
Poza tym pasuje nadal, na obu masz Mario.
Odpisz
14 maja 2021, 12:56
@Domijeja: < komentarz w 2013 >
< odpowiedź w 2018 >
< odpowiedź na odpowiedź w 2018 >
< odpowiedź na odpowiedź na odpowiedź w 2021 >
Odpisz
19 lipca 2019, 23:10
Jak tak nie zaczynałem niestety jestem za młody
Odpisz
26 listopada 2013, 19:54
Moja pierwsza gra, Mario :)
Odpisz
26 listopada 2013, 16:13
I się dziwią dlaczego teraz tyle się siedzi przed kompem. Ja staram się wychodzić często, ale gdy jest ciepło :d
Odpisz
23 listopada 2013, 21:01
Pamiętam miałem taki okres w życiu w którym cały wolny czas poświęcałem mario quake'owi i innym legendom :)
Odpisz
24 listopada 2013, 09:53
@Terminus223: high five, bro!
Odpisz