Rozszerzamy wszechświat...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Tymi się chodzi
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2013, 21:52
ta naukowcy mają na wszystko wymówki :/
Odpisz
26 listopada 2013, 18:35
A nikogo nie interesuje kto robił te zdjęcia ?
Napewno ktoś by napisał Chuck Norris
Odpisz
26 listopada 2013, 18:34
haha
Odpisz
26 listopada 2013, 16:58
Niestety jest dziura w tym rozumowaniu. wszechświat się kurczy, a odległość między galaktykami zmniejsza. Co więcej za jakieś 100 tys. lat nasza droga mleczna ma się zderzyć z inną galaktyką, co może ją zniszczyć na dobre :)
Odpisz
26 listopada 2013, 17:00
@PrzemkoPLxD: Nie zniszczyć, tylko połączyć z Andromedą.
Odpisz
26 listopada 2013, 17:13
@rakso132: Skąd to wiecie Panowie?
Odpisz
26 listopada 2013, 17:23
@rakso132: Istnieje też hipoteza, że zamiast połączenie może nastąpić zniszczenie obydwu galaktyk ;)
Odpisz
26 listopada 2013, 17:47
@PrzemkoPLxD: Szansa na zniszczenia jest obecna przy wszystkim.
Odpisz
13 stycznia 2017, 17:59
@PrzemkoPLxD: Nie, nie, to nie tak.
Wszechświat się rozszerza, i to coraz szybciej.
Odpisz
26 listopada 2013, 15:46
Atomy powiększają się cały czas? Co za bzdura.
Odpisz
26 listopada 2013, 15:50
@Sauron: Wielkość atomu jest uniwersalna i niepodzielna,a tym bardziej nie może się powiększyć.
Odpisz
26 listopada 2013, 16:28
no właśnie ale trzeba pamiętać że rysunki atomu w podręcznikach są błędne ;) bo jeżeli powiedzmy piłeczka ping pongowa w naszych dłoniach była by jądrem atomu to krążące wokół niej elektrony byłyby kilka kilometrów dalej ;)
Odpisz
26 listopada 2013, 16:34
@dravecki: To są rysunki mające na celu tylko pokazanie mniej więcej jak to coś wygląda.Sześcian też możesz narysować,a nie wycinać i sklejać.
Odpisz
26 listopada 2013, 16:15
A przepraszam bardzo, skąd wy to kurde wiecie, że był wielki wybuch? Albo, że wszechświat się rozszerza? Ludzie, to są tylko niesprawdzone teorie...
Odpisz
26 listopada 2013, 15:56
a mi się zdaje ze skoro wszystko się powieksza w rownym tempie to chyba nie da się ustalić czy cos przed chwila było mniejsze...
Odpisz
26 listopada 2013, 15:32
fajna nowa wymówka dla ,,otyłych,,
Odpisz