*Soviet anthem intensifies*
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Mało znany szczegół
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2020, 13:23
Ten sowiecki czołg ma amerykańskie oznaczenie
Odpisz
1 września 2020, 13:27
@Drag_on: Zmienić gwiazdkę na czerwoną i będzie git.
Odpisz
1 września 2020, 13:30
dużo lepiej
Odpisz
21 września 2020, 19:03
@Drag_on: Tak.
Odpisz
16 września 2020, 08:09
Gdzie można kupić taki czołg?
Odpisz
1 września 2020, 17:16
kitku zemstku
Odpisz
28 sierpnia 2020, 20:45
niby sowiecki a jakoś gwiazda amerykańska
tak, pan maruda
Odpisz
28 sierpnia 2020, 20:48
@Bartolinise:
Jak był wyprodukowany w USA ale sprzedany Rosjanom, to chyba można go uznać za czołg Sowiecki, bo należy do Sowietów. Zobacz sobie lend-lease.
Odpisz
28 sierpnia 2020, 20:49
@Pararanek: a no tak, sory zapomniałem o tym, masz racje
Odpisz
1 września 2020, 14:16
@Pararanek: tylko że Sowieci malowali swoje oznaczenia przed wysłaniem na front nawet na angielskich i amerykańskich pojazdach z lend-lease.
Odpisz
1 września 2020, 14:28
@PzKpfw_IV:
A kiedy nie mieli jechać na front?
Odpisz
28 sierpnia 2020, 20:43
Kup pstrąga w czekoladzie.
Odpisz
1 września 2020, 12:28
@Pararanek:
Odpisz
29 sierpnia 2020, 06:26
Myślałam że tylko mój kot jest wybredny :0
Odpisz