Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jakby trochę nie fair
Niezniszczalne
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2020, 21:51
Nadal uwarżam że najlepsze wykonanie pochodzi od SMG4.
Odpisz
1 września 2020, 10:40
eternal horizons
Odpisz
3 września 2020, 21:50
@bananmlgdoge: Wiecie że ten związek jest kanoniczny.
Odpisz
29 sierpnia 2020, 11:33
Tak mi wpadło do głowy
Isabelle w stroju husarza
Wyglądałoby to jednocześnie słodko i groźnie
Perfekcyjna kombinacja
Odpisz
29 sierpnia 2020, 11:38
@Dziwak: i kolejne marzenie nie do spełnienia do kolekcji
Odpisz
1 września 2020, 08:02
@Dziwak: isabelle husarz.
postrach każdego demona i janczarza
Odpisz
1 września 2020, 11:28
@Bartolinise: jak nie do spełnienia ? Poszukaj artystów w necie zapłać im a ci to narysują.
Z jakim skutkiem ? Nie wiem.
Ale da się zrobić.
Odpisz
1 września 2020, 12:30
@Dziwak: artysta się kłania. Co dostanę za narysowanie tego?
Odpisz
1 września 2020, 13:02
Balonik i bilet do łagru
Odpisz
1 września 2020, 12:32
Doom crossing
Animal eternal
Odpisz
1 września 2020, 11:55
Odpisz
Edytowano - 1 września 2020, 08:37
Daj ktoś szablon bez znaku wodnego
Odpisz
29 sierpnia 2020, 10:55
Nie lubię tych wrzystkich crossowerów z doomguyem/slayerem i tym czymś z animal crossing
Odpisz
1 września 2020, 08:25
@MeenziPL: chodzi oto że Doom Eternal i Animal Crossing: New Chorizonts miały premierę w ten sam dzień
Odpisz
1 września 2020, 08:34
@Jejathebest: tak wiem, ale na głównej youtube wyświetlało mi się mnóstwo słabych animcji z DoomGuyem/slayerem z tym psem czy co to jest
Odpisz
1 września 2020, 10:14
@MeenziPL: o sie klika niepolecaj filmu i ci powinno takich filmów niepokazywać
Odpisz
1 września 2020, 10:44
@zomdiax5: wiem ale w pierwszej chwili denerwowało mnie to
Odpisz
29 sierpnia 2020, 09:00
Dzięki teraz słyszę tą piosenkę
Odpisz
29 sierpnia 2020, 09:00
@Boberek00: nie ma za co, też ją lubie
Odpisz
29 sierpnia 2020, 09:09
@Bartolinise: cztery osoby uważają że kłamiesz a jejacy zawsze mają rację więc czemu kłamiesz?
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2020, 09:11
@SuperCebula: ale ja lubie tą piosenke, ale jejacy mnie już niekoniecznie
Odpisz