Taka jest powinność gracza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
A, okej
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2020, 17:28
400h to ni duzo
Odpisz
29 sierpnia 2020, 11:33
żałosny jestem w ch*j mam 1400 godz i dalej nie mam nawet golda 3
Odpisz
29 sierpnia 2020, 13:19
to kup sobie skiny :D
Odpisz
29 sierpnia 2020, 14:01
@kacperski1988: nie dość że mam skiny to jeszcze gejowe krzesło
Odpisz
29 sierpnia 2020, 14:04
co masz na myśli pisząc "gejowe krzesło"?
Odpisz
29 sierpnia 2020, 14:39
@kacperski1988: Krzesło które lubi osoby tej samej płci
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:21
@Bright32: nah
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2020, 21:00
@kacperski1988: Krzesło z dildem? Albo RÓŻOWE
Odpisz
30 sierpnia 2020, 10:11
@Bright32: ja mam różowe i chyba nie jest gejowe
Odpisz
1 września 2020, 00:28
ja mam 800 godz i mg2
Odpisz
7 września 2020, 14:59
@Rdzawy: łącznie 1.3k godzin i mg1 pogchamp
Odpisz
1 września 2020, 07:24
Ja w gmod mam 2.1 k godzin wiem że to nie csgo itd. \______/ tutaj miska na hejty czy coś
Odpisz
13 lipca 2021, 18:02
@Nikodem8378: G mod dobra gra
Odpisz
13 lipca 2021, 18:03
@ANGUSEK: wiem obecnie teraz mam 2,6 k godzin w gmod
Odpisz
1 września 2020, 00:26
kiedyś ruscy się na mnie wk***ili i powychodzili i musiałem grać sam na 5
Odpisz
29 sierpnia 2020, 11:26
Ja zazwyczaj jeśli mam samych Rusków to raszuje jak mówią bo inaczej CYKA BLEAT i wyjebują mnie z drużyny
Odpisz
31 sierpnia 2020, 22:13
@Oloest4: Wystarczy wykrzyczeć tajemne zaklęcie „Yobana sabaka! We kretene!” I wtedy już nie mają psychy cię wywalić
Odpisz
31 sierpnia 2020, 22:38
@MadeInPaint: nie rozumiem co to znaczy?
Odpisz
29 sierpnia 2020, 13:48
400 w sensie że dużo czy mało?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 19:44
wystarczająco by wiedzieć, że rush na B z Ruskimi to nie opcja a powinność
Odpisz
31 sierpnia 2020, 19:34
Z nimi to tylko b. Ale jak uwalicie mecz to na cały głos na voice czacie. CYKA BYLAT!!!
Odpisz
29 sierpnia 2020, 12:43
(Uwaga, komentarz niezwiązany z memem, ale związany z szablonem i z grą twórców cs go).
Grałem w Tf2 i jakiegoś inżyniera chciano wywalić bo był gejowy xD
Odpisz
29 sierpnia 2020, 12:49
@Tajnyifajny: Pamiętam jak, grałem na mapie Swiftwater (ładunek) i przez 10 minut 5/6 inżynierów (w tym ja) zatrzymywało ładunek przed ostatnim punktem.
Odpisz
29 sierpnia 2020, 12:58
@Tomieslaw: Bruh, wczoraj jak grałem na ładunku to sam popchałem z pół drogi wózek i dzięki mnie wygraliśmy, bo stałem na nim i jechało do góry, wszyscy mieli to w dupie i się nawalali
Odpisz