Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2022, 22:11
Ja tak miałem
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:22
Ja tam po ostatnich urodzinach rok temu kiedy praktycznie nikt nie przyszedł postanowiłem sobie odpuścić i nie urządzać już urodzin
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:26
Zawsze możesz odwiedzić w urodziny dziadka lub babcię i napić się z nimi wódki.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:27
@KufelMleka: chyba na ich grobie bo dawno nie żyją
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:29
Grunt, żeby szanować swoich przodków.
Odpisz
13 czerwca 2021, 16:18
@KufelMleka: tak to jest jak się jest skrajnym piwniczakiem bez kolegów lol
Odpisz
13 czerwca 2021, 16:23
Bywa.
Odpisz
26 stycznia 2021, 10:37
jest dobrze
Odpisz
7 września 2020, 15:45
First time?
Odpisz
1 września 2020, 18:32
Niema przyjaciół, niema problemu.
Odpisz
1 września 2020, 13:13
Odpisz
1 września 2020, 08:11
9 luty, ale pandemia jest znana od stycznia więc sie liczy, za to moje zwierzaki mają w pandemie
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:19
U mnie rok temu przyszła tylko jedna osoba
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:20
@kazdan480: najlepsze urodziny są tak dla 4-5 osób uwierz mi. Nie ma chaosu, pare najlepszych ziomków, na jedzenie dużo nie wydasz jest w pyte
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:28
@BubbleGum_14: ale trzeba mieć tych 4-5 ziomków najpierw
Odpisz
31 sierpnia 2020, 19:54
@BubbleGum_14: 4-5 to przecież dużo
Odpisz
1 września 2020, 07:54
@BubbleGum_14: I zapraszasz ich na jakiś film
Odpisz
31 sierpnia 2020, 20:46
Współczuję tym co mają 18 w kwarantannę
Odpisz
31 sierpnia 2020, 20:20
Ja nikogo nie zapraszam nigdy
Odpisz
31 sierpnia 2020, 19:44
Ja akurat miałam urodziny w kwietniu i pierwszy raz od kilku lat chciałam wyjśc z domu, tym bardziej że miałabym z kim świętować.
Szkoda, że nie pykło
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:20
Świętowanie swoich urodzin jest jak ciągłe robienie "pogrzebów" rok po twojej śmierci, albo ciągłe wesela rok po ślubie. Kto tak robi?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:26
@Pararanek: Zwykli ludzie
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:27
To bez sensu.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:28
@Pararanek: To twoja opinia, jak dla mnie świętowanie urodzin jest fajne
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:28
Jak uważasz.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:29
@Pararanek: Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale ludzie często świętują rocznicę ślubu, a w rocznicę śmierci chodzą nad grób zmarłego.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:30
@ewelkapl:
Tak, i to też bez sensu.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:30
@Pararanek: A czy cokolwiek ma sens idąc twoim tokiem myślenia?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:31
Nie.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:32
@Pararanek: Smutne takie życie
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:34
Nie powiedziałbym. Żyje mi się tak jak innym. Chociaż mam objawy ciężkiej depresji ale luj z tym.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:35
@Pararanek: Stwierdzone internetowo czy przez psychiatrę/psychologa?
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 10:36
Internetowo, i dlatego jestem bardo mocno sceptyczny. Z tegoż to powodu powiedziałem objawy. Bardzo powątpiewam że mam depresje. Póki nie mam dowodów nie mogę tego uważać.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:48
@Pararanek: ja akurat uważam że świętowanie urodzin jest fajne, ale lubię świętować czyjeś, niż własne. Moje urodziny uznaję za najgorszy dzień w roku. Dla mnie największym cyrkiem jest coroczne święto zmarłych. Pic na wodę fotomontaż, coroczny wyścig kto kupi najlepsze znicze, kwiaty, kto pojawi się przy ilu grobach, parodia xdddd i te wydawanie kupy kasy na pogrzeb, ja powiedziałam mojej rodzinie że mają mnie spalić i wyje**ć do śmieci a jak ktoś k***a choć grosz wyje*ie dla księdza, albo zacznie stawiać znicze to ich będę nawiedzać
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:51
@Mimikkyu: A moja rodzinna po prostu idzie na groby i nie lubi jakiś przepychanek.
Odpisz
7 września 2020, 14:24
@Pararanek: Można to traktować jako gratulacje za przetrwanie kolejnego roku.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:45
Urodziny świętuje się z rodziną
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:31
u mnie nigdy się nie obchodziło urodzin dzień jak dzień na ch*j drążyć temat
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:26
Można szablon?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:27
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:28
@CupOfWater: dzięki
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:28
Odpisz