@Zul_spod_biedry: no spoko tylko nie wiem czemu ludzie dali mi tyle czerwonych w sensie,, demokracja sk***ysyny" ja nawiązywałem do zupełnie czegoś innego chociaż moje pytanie powinno brzmieć czemu ludzie nie rozumieją mnie
Mi raz udało się stworzyć kapitalizm i każdy zarabiał bo każdy miał tylko część koloru więc nie mógł budować a na starcie +2mln więc na koñcu każdy miał w ciul kasy i nikt nie chciał nic sprzedać
Mój sposób był taki ze czekałem z 2,3 okrążenia aż trafię na ostatnie alejki gdzie są najdroższe parcele i potem tylko wystarczyło kupić jeden domek i zaczynały się żniwa 😈
Komentarze
Odśwież5 września 2020, 18:09
Wolę "Biznes Po Polsku". Płaciłem zamiast 2000 zł 20 zł (to chyba były koszta stania na polu przez innego gracza).
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:47
Ale mnie to wk***ia jak ktoś robi taki sojusz
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 11:00
@iewek: demokracji sk***ysyny
Odpisz
1 września 2020, 23:07
@Oloest4: soj = ban
Odpisz
1 września 2020, 23:08
@tomek123321: wot?
Odpisz
1 września 2020, 23:12
@Oloest4: nawiązanie do serwerów minecrafta
Odpisz
1 września 2020, 23:14
@tomek123321: nie rozumiem ale ok
Odpisz
3 września 2020, 18:58
@Oloest4: Jeżeli dwie drużyny w np. Bedwars robioą sojusz, to wszyscy z tych drużyn dostają bana
Odpisz
3 września 2020, 19:04
@Zul_spod_biedry: no spoczko nie gram na serwerach nie wiem
Odpisz
5 września 2020, 13:02
@Oloest4: Dlatego ci mówię
Odpisz
5 września 2020, 13:04
@Zul_spod_biedry: no spoko tylko nie wiem czemu ludzie dali mi tyle czerwonych w sensie,, demokracja sk***ysyny" ja nawiązywałem do zupełnie czegoś innego chociaż moje pytanie powinno brzmieć czemu ludzie nie rozumieją mnie
Odpisz
3 września 2020, 10:36
A ja nie lubię Monopoly
Odpisz
2 września 2020, 15:41
Mi raz udało się stworzyć kapitalizm i każdy zarabiał bo każdy miał tylko część koloru więc nie mógł budować a na starcie +2mln więc na koñcu każdy miał w ciul kasy i nikt nie chciał nic sprzedać
Odpisz
2 września 2020, 07:14
Mój sposób był taki ze czekałem z 2,3 okrążenia aż trafię na ostatnie alejki gdzie są najdroższe parcele i potem tylko wystarczyło kupić jeden domek i zaczynały się żniwa 😈
Odpisz
2 września 2020, 06:52
Moja siostra ze swoim byłym tak robiła (w sensie, że nie płacili sobie hajsu), więc po jednej grze nigdy więcej z nimi nie zagrałem
Odpisz
2 września 2020, 06:09
Ja kupuję każde pole, dopóki stać mnie na najlepsze z nich
Odpisz
Edytowano - 1 września 2020, 22:32
Grałem w monopol chyba piętnaście lat temu. Fajnie było.
Odpisz
1 września 2020, 20:55
ja kupuje jedną ulice z każdego koloru by nikt nie mógł kupić 3 i postawić domków i hotelów bym potem piniążków nie traciła heh
Odpisz
1 września 2020, 20:44
Każda gra w monopoly be like
Odpisz
31 sierpnia 2020, 09:54
Dokładnie XD
Odpisz