@Mr_AdiX17:
Co prawda współczucie gustu jest irracjonalne bo to jest subiektywne, to tylko dlatego że ktoś czegoś nie lubi tak jak wy, nie znaczy, że jest niszczycielem dobrej zabawy, równie dobrze z jego punktu widzenia to wy możecie nimi być. Niszczyciel dobrej zabawy jest tylko wtedy gdy coś jest obiektywne.
Tak w ogóle, to czy "współczuje" nie używa się wtedy, kiedy podzielamy jakieś uczucie o czymś? Jeśli tak, to damond powiedział że ma taki sam gust jak ty. No ale chyba się myle co do użycia tego słowa.
Ten uczuć kiedy Marvel i DC robią komiksy od dekad a seria mająca pewnie ledwo rok jest uważana za prze**chaną. Lubie to nawet ale ten jest poprostu słaby. Ten autor z insta powinien stawiać na jakość,nie ilość
Haha, znowu na głównej ten gówniany komix który jest ponoć taki słodziutki i wgl. Chwila, ktoś napisał że to nie jest wholsome i że to cringe a ludzie to przer*chali...... je**e czerwoną a razem ze mną zrobi to banda innych baranów. O tak, dla mnie komix jest słodki to każdy ma tak uważać.
Okej, to już jest tak na siłe że je*ie na parsek. Można już z tym skończyć, na początku było fajnie ale teraz to straciło mane tak jak pstrąg w czekoladzie. Żal że to w ogóle przeszło.
Komentarze
Odśwież28 września 2020, 16:44
Ostatni komiks z tej serii ;-;
Odpisz
16 października 2020, 16:09
Jednak nie ostatni
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:13
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:24
@Psz2007: Oh, Pixie i Brutus moja ulubiona seria komiksów
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:10
@Psz2007:
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:32
@Mr_AdiX17: to jest wasza ulubiona seria? Współczuję gustu
Odpisz
31 sierpnia 2020, 13:12
@Damond: A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 14:49
@Mr_AdiX17:
Co prawda współczucie gustu jest irracjonalne bo to jest subiektywne, to tylko dlatego że ktoś czegoś nie lubi tak jak wy, nie znaczy, że jest niszczycielem dobrej zabawy, równie dobrze z jego punktu widzenia to wy możecie nimi być. Niszczyciel dobrej zabawy jest tylko wtedy gdy coś jest obiektywne.
Tak w ogóle, to czy "współczuje" nie używa się wtedy, kiedy podzielamy jakieś uczucie o czymś? Jeśli tak, to damond powiedział że ma taki sam gust jak ty. No ale chyba się myle co do użycia tego słowa.
Odpisz
1 września 2020, 00:19
@Damond: *deus vult start playing*
Odpisz
31 sierpnia 2020, 23:30
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:39
Nowy Pixie i Brutus! Tak dawno nie było żadnego komiksu że już myślałem, że koniec
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:36
Ten uczuć kiedy Marvel i DC robią komiksy od dekad a seria mająca pewnie ledwo rok jest uważana za prze**chaną. Lubie to nawet ale ten jest poprostu słaby. Ten autor z insta powinien stawiać na jakość,nie ilość
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 11:43
to jest najbardziej na siłę zrobiony według mnie komiks w całej serii bo ledwo 3 panele dobija
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:55
Porównanie Pixie i Brutus do Marvela i DC? Serio?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:35
Akurat to jest słabe
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:55
Haha, znowu na głównej ten gówniany komix który jest ponoć taki słodziutki i wgl. Chwila, ktoś napisał że to nie jest wholsome i że to cringe a ludzie to przer*chali...... je**e czerwoną a razem ze mną zrobi to banda innych baranów. O tak, dla mnie komix jest słodki to każdy ma tak uważać.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:30
masz rację, ale również nie
Odpisz
31 sierpnia 2020, 14:15
Nie każdy może to lubić ale jednak jak ludziom się nie podoba to swoją opinie mogą wyrazić normalnie na spokojnie
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 11:28
Komiks zrobiony tak, że nawet pan Wiesio jest dumny, czyli na odwal
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 10:06
Okej, to już jest tak na siłe że je*ie na parsek. Można już z tym skończyć, na początku było fajnie ale teraz to straciło mane tak jak pstrąg w czekoladzie. Żal że to w ogóle przeszło.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:06
Tak, kolejny shitpost z Pixie i brutusem
Teraz to już się rzygać od tego chcę
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:30
Niestety to przechodzi na główną
Odpisz
30 sierpnia 2020, 09:52
Pixie i Brutus, na wypadek gdybyś nie zdążył wyrobić dziennej normy wdółgłosów
Odpisz
30 sierpnia 2020, 01:50
Taka fajna seria a teraz taki gowniak na siłę :/
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:13
Ale te komiksy są durne XDD
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:14
@jacek1s: I dlatego są urocze uwu
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2020, 20:19
@jacek1s: idealnie dostosowane do odbiorców
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:32
@jacek1s: Niektórzy nawet dostali ból d*py do hejterów komiksu i jeden nawet nie wytrzymał
Odpisz
29 sierpnia 2020, 21:32
@AlMalina: Ja nic nie hejtuje, po prostu piszę, że te komiksy są durne i tyle.
Odpisz
29 sierpnia 2020, 22:28
@AlMalina: *przysiada się* o co dokładnie chodzi?
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:39
To nawet nie ma sensu
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:41
@AlMalina: jak nie ma sensu?
Pixie ma brudne łapki i Brutus ...Brutus
Rzeczywiście sensu brak,i robione na kolanie na siłę bo ledwo 3 panele ma
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2020, 20:43
@AlMalina: a kiedy te komiksy miały jakikolwiek sęs?
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:44
były słodkie i to było ich jedynym Punch Linem
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:54
no ta..wciskać byle gówno ludziom a oni i tak to będą wychwalać to jak muzumanie Allaha
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:50
Tu chyba chodzi o to, że większość zwierząt ma dość słabą pamięć krótkotrwałą
Odpisz