Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2020, 10:41
Moja kolekcja Nintendo Switch
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:43
@GigannPlus: I PlayStation 4 (LEGO Marvel Super Heroes jest dwa razy bo zapomniałem że już miałem tą grę i została kupiona na targach. Jedna to popsuta polska wersja, a druga ro angielska)
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:24
@GigannPlus: a twoje ferrari to gdzie stoi ??
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:25
@GigannPlus: widzę sonic mania plus, szacun
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:02
@Bober2069: Nie mam Ferrari
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:16
@GigannPlus: ubogo jeśli chodzi o ps4. Nie jesteś fanem gier typu unchurted, red dead redemption II czy god of war ?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:18
@zxcvbnmmm: Lubię, ale nie kupuję
Odpisz
12 marca 2023, 19:50
@GigannPlus: no powiem ci że sporo gier masz. Wgl ile ty masz giga na switcha?
Odpisz
13 marca 2023, 19:05
@Shrexbox: po 3 latach to on już może nie mieć switcha
Odpisz
13 marca 2023, 19:15
@Bober2069: aha
Odpisz
12 marca 2023, 19:48
Żartuje się że gry od Nintendo to platformówki z Mario i zeldy na przemian
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:43
NEW MARIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mam nintendo
Odpisz
8 grudnia 2020, 12:41
najważniejsze jest że gry są fajne
Odpisz
1 września 2020, 11:47
Nie wliczając gier z Eshooa to tak się prezentuje moja kolekcja
Odpisz
10 września 2020, 12:26
@Temple475: *eshopa
Odpisz
6 września 2020, 21:51
Ja na konsole kupuję używane gry a na PC ogarniam przeceny i darmowe
Wszystkie moje gry na konsolę kosztują łącznie ok. 600 zł a na PC ok.800 polecam kupować na przecenach 👌👌👌
Odpisz
31 sierpnia 2020, 14:25
Na Switchu jest więcej gier niż same Mario, autor chyba nie przeglądał strony głównej Nintendo E-Shop.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 18:48
zgadzam się ponadto gry z Mario są i tak świetne jak np Oddysey bądź paper bądź jakie k***a kolwiek inne Mario
Odpisz
31 sierpnia 2020, 18:16
Nie wiem co za idiota wymyślił tego mema ale za hooya nie pasuje. Ja mam dobrego pc i konsole i nie narzekam na konsole. Ale za to jak net na pc chodzi to tak XD
Odpisz
31 sierpnia 2020, 23:36
@Shihura: Większości ludzi nie stać jednocześnie na dobry komputer i konsolę
Odpisz
1 września 2020, 10:32
no cóż ja najpierw miałem konsole potem dorobiłem się lapka gaimingowego. I w sumie tylko po to by net mi dobrze na nim chodził XD bo jakoś niemam ochoty grać na pc. Od czasu do czasu w coś ale bardzo rzadko
Odpisz
31 sierpnia 2020, 14:50
Ja tam mam i konsolę i PC
Odpisz
31 sierpnia 2020, 13:15
ANNOUNCE THE MARIO REMASSTERS ALREADY!!!!!!!!!!!!(milion wściekłych emotikonek)
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:11
Gry na konsole teraz też będziemy pobierać i przypisywać do konta, więc sprzedawanie zaraz przestanie być aktualne
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:25
dodatkowo na konsole jest ciężko spiracić gry.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:35
@Ameron: Piracenie w dzisiejszych czasach jest gejowe
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:37
ja stosuję taktyke spiracenia i potem gdy gra okazuje się być dobra kupienia jeśli nie kosztuje kokosów. Sądzę że to lepsza opcja niż kupowanie w ciemno z nadzieją że będzie dobre.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 20:07
Omfg god I don't want adventure games Nintendo pls
Pls give us another Mario rpg
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:20
maryjo
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:31
Lugia
Odpisz
30 sierpnia 2020, 19:58
Najlepszy setup to xkloc/PlayStation pc średniak i cokolwiek od Nintendo
Masz sprzęt do nowych gier
Gier tylko na Nintendo
I komp na którym pójdzie sporo gier
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 12:19
Moim zdaniem posiadanie ps4 xboxa i pcta jest bez sensu. Ps4 ma gry w których nie pograsz na kompie a wszystkie gry z xboxa są dostępne na kompie. Najlepiej jest mieć ps4 kompa i nintendo. Nie zauważyłem "/" między playstation a xbox mój błąd
Odpisz
30 sierpnia 2020, 21:47
Jestem pecetowcem, a jedna z najlepszych gier w moim życiu jest konsolowa. Jakie szczęście, że życzliwi krewni mają konsolę...
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:28
@Tajdeus: jaka to gra?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:32
@GigannPlus: .
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 11:48
@GigannPlus: Remaster Shadow of the Colossus.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:00
@Tajdeus: Nice
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:42
Wóda dz**** fiacik palio
Robimy nową grę o mario
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:42
@Polakowaty: tak wiem że słabe
Odpisz