memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 sierpnia 2020, 22:47
-Dzięki chłopaki, aż tak wysoko nikt mnie nie cenił.... Dziękuje wam za najwspanialszy komplement, jaki usłyszałem od 20 lat.... -Ku*wa, on serio miał zj**ane życie....
Odpisz
30 sierpnia 2020, 19:49
Dzisiejsza młodzież jest warta tyle co mój bąk w dupie
30 sierpnia 2020, 21:50
@ALKATRAZ: pierdzisz złotem?
30 sierpnia 2020, 20:00
Nie ma to jak białe napisy na białym tle
30 sierpnia 2020, 19:48
Okupu nie ma, więc dołączasz do porywaczy, bo w gruncie rzeczy są spoko ziomkami i razem porywacie dzieci milionerów.
30 sierpnia 2020, 15:24
Za tą cenę można by kupić tysiąc pstrągów w czekoladzie, nikt nie zapłaci tyle za jakiegoś anona
30 sierpnia 2020, 09:28
I potem opuszczają cenę i ostatecznie rodzina wykupuje cię za słoik z resztką majonezu kieleckiego i papierek po batoniku
30 sierpnia 2020, 12:05
jak za kieleckiego, to faktycznie mi już szkoda opa
30 sierpnia 2020, 10:13
Porywacze oddają cie za darmo i jeszcze dopłacają aby cie wzięli bo mają cie już dość
30 sierpnia 2020, 10:18
mały szczegół ale dużo zmienia
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2020, 22:47
-Dzięki chłopaki, aż tak wysoko nikt mnie nie cenił....
Dziękuje wam za najwspanialszy komplement, jaki usłyszałem od 20 lat....
-Ku*wa, on serio miał zj**ane życie....
Odpisz
30 sierpnia 2020, 19:49
Dzisiejsza młodzież jest warta tyle co mój bąk w dupie
Odpisz
30 sierpnia 2020, 21:50
@ALKATRAZ: pierdzisz złotem?
Odpisz
30 sierpnia 2020, 20:00
Nie ma to jak białe napisy na białym tle
Odpisz
30 sierpnia 2020, 19:48
Okupu nie ma, więc dołączasz do porywaczy, bo w gruncie rzeczy są spoko ziomkami i razem porywacie dzieci milionerów.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 15:24
Za tą cenę można by kupić tysiąc pstrągów w czekoladzie, nikt nie zapłaci tyle za jakiegoś anona
Odpisz
30 sierpnia 2020, 09:28
I potem opuszczają cenę i ostatecznie rodzina wykupuje cię za słoik z resztką majonezu kieleckiego i papierek po batoniku
Odpisz
30 sierpnia 2020, 12:05
jak za kieleckiego, to faktycznie mi już szkoda opa
Odpisz
30 sierpnia 2020, 10:13
Porywacze oddają cie za darmo i jeszcze dopłacają aby cie wzięli bo mają cie już dość
Odpisz
30 sierpnia 2020, 10:18
mały szczegół ale dużo zmienia
Odpisz