Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZYCIE_MOIM123ZYCIEM

3 września 2020, 17:26

Czy tylko mi ten gość trochę przypomina Hitlera z innym wąsem?

Avatar Tomasz1977

3 września 2020, 13:36

Całe społeczeństwo ma zawsze IQ równe 100, tak z definicji

Avatar Oloest4

Edytowano - 1 września 2020, 14:28

Tak w sumie zabicie wszystkich ludzi którzy mają choroby genetyczne, czy poniżej 80IQ poskutkowało by tym że społeczeństwo było by zdrowsze i inteligentniejsze...ja nic nie sugeruje ale no

Avatar Pararanek

1 września 2020, 14:30

@Oloest4:
Przeciętnie tak, ale w zasadzie to by to nic nie zmieniło

Avatar Oloest4

1 września 2020, 14:31

@Pararanek: czyli well yes but actually no no wiem są też osoby które mają te choroby w sobie ale u nich się nie nasilają i może dopiero ich dzieci będą miały albo wnuki ale przeciętnie coś by dało

Avatar nuklear

1 września 2020, 14:32

@Oloest4: tak ale później urodzą się kolejni, wiesz ze genetyka lubi pożartować

Avatar Oloest4

1 września 2020, 14:32

@nuklear: Tak właśnie o tym napisałem

Avatar Pararanek

1 września 2020, 14:33

@Oloest4:
No właśnie nie. Przeciętnie by coś dało, ale w praktyce to by nie zmieniło nic a nic. Oprócz tego że byłoby mniej ludzi.

Avatar Oloest4

Edytowano - 1 września 2020, 14:35

@Pararanek: rozwiązany problem przeludnienia no i zajebiście no jak Pan Thanos powiedział

Avatar nuklear

1 września 2020, 14:35

@Oloest4: ah, ten internet

Avatar Pararanek

1 września 2020, 14:38

@Oloest4:
Problemy przeludnienia są tylko w najbiedniejszych krajach. Może zamiast eksterminować tych ludzi będziemi inwestowali w medycynę i, naprzykład leczyli te choroby?

Avatar Oloest4

1 września 2020, 14:39

@Pararanek: no wiem żartowałem ale leczenie niektórych chorób jest po prostu niekorzystne dla społeczeństwa na przykład cukrzycy rozumiesz chyba do czego zmierzam

Avatar Pararanek

1 września 2020, 14:40

@Oloest4:
Czemu niekorzystne? Wiesz że lek na cukrzyce otworzyłby nowe opcje dla medycyny tak?

Avatar Oloest4

1 września 2020, 14:42

@Pararanek: well yes but actually no, nie ma LEKU na cukrzycę jest trudna w życiu i często sprawia że ktoś nie może normalnie funkcjonować więc nie może normalnie pracować, żyć, jeść itd. A potem przekaże tą chorobę dalej w genach

Avatar Pararanek

1 września 2020, 14:45

@Oloest4:
Właśnie, i dlatego powinniśmy dalej robić research żebyśmy znaleźli lekarstwo albo chociaż terapie. O tym ciągle mówie.

Avatar Oloest4

1 września 2020, 14:46

@Pararanek: aaa rozumiem to nie było oczywiste kiedy o tym mówiłeś no to tak zgadzam się z jednej strony no przecież ich nie zabijemy ale z drugiej strony nie ma leku sytuacja patowa

Avatar Kapichu

1 września 2020, 17:29

@Oloest4: niemcy przed drugą wojną światową zrobili akcję "likwidacji życia niewartego życia" gdzie zaoszczędzili 80 mln. marek ale przy tym zabili kilkaset tysięcy ludzi psychicznie chorych

Avatar Oloest4

1 września 2020, 17:31

@Kapichu: tak mówię o tym aleee to nieetyczne i nieludzkie

Avatar antonippp

1 września 2020, 14:29

ile razy mam mowic ze srednie iq calej populacji nie moze wzrastac

Avatar Oloest4

1 września 2020, 14:36

@antonippp: ...wtf ale wzrasta przecież nie żeby coś teraz mniej niż kiedyś aleee

Avatar Slenderowiec2012

3 września 2020, 18:49

@antonippp: co? xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

To musiało być męczące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Są wskazówki

Tak się składa, że znam kogoś takiego

Cel namierzony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka