Kto nie ma w głowie, ten choruje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dwa różne spojrzenia
Rel
Papierowa szkoła posting
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2020, 14:08
Xd
Wykrakał
Odpisz
4 września 2020, 10:30
Jak jechałem do domu to tak je**ła mnie ta gorączka i ból gardła że myślałem że się zaje*ie. Teraz nie mam gorączki ale mam katar i trochę kaszle.
Przed szkołą chciałem się z ziomalami spotkać ale ta je**na choroba mi nie pozwoliła... Może dzisiaj będę mógł wyjść...
Odpisz
3 września 2020, 23:05
durny tytuł i tak każdy to przechoruje (no chyba że mieszka na bezludnej wyspie) a jak to pajacowanie się nie skończy to więcej osób umrze jak ta kobieta krzycząca z bólu i nieprzyjęta do szpitala bo on jest dla covid
Odpisz
1 września 2020, 23:11
Pandemia nie istnieje bo nie znam nikogo chorego
Odpisz
1 września 2020, 23:14
@stalamed: J do tego ja nigdy na własne oczy wirusa nie widziałem
Odpisz
1 września 2020, 23:40
@iewek: Wirusy w ogóle nie istnieją, widziałeś kiedyś takiego na oczy?
Odpisz
3 września 2020, 19:17
@stalamed: Nigdy nie byłem nad morzem
Morza nie ma :)
Odpisz
3 września 2020, 22:51
@stalamed: Moi starzy tak mają teraz
Odpisz
3 września 2020, 20:24
tO WsZySTkO pRzEz 5g!!!!!!!
Odpisz
2 września 2020, 07:10
australia nie istnieje, bo nie znam nikogo kto był w australii
Odpisz
3 września 2020, 19:17
@daglasio: Bez kitu, mnie też już nudzi mówienie, że niby Australia istnieje. Ale ludzie są głupi i ciemni, że w to wierzą. Gdyby tylko myśleli samodzielnie, a nie to co usłyszą w TV, czy w internecie.
Odpisz
3 września 2020, 19:05
Poczekaj jakieś 8-10 lat to nie będziesz potrzebowała nawet koronawirusa by umrzeć od gorączki.
Odpisz
Edytowano - 3 września 2020, 19:51
Nie wydaje mi się, że w memie określony jest wiek komentatora, w związku z tym nie rozumiem istoty twojego komentarza. Wytłumacz proszę.
Odpisz
3 września 2020, 20:05
@Pararanek: Powiedziała że chodziła po klubach przez całą pandemię, a HIV rozwija się w AIDS w ciągu 8-10 lat. Gdy już będzie miała AIDS, bez prawidłowego leczenia zginie od czegoś ZNACZNIE lżejszego aniżeli koronawirus.
Odpisz
3 września 2020, 20:05
@Pararanek: A tak po za tym to świetne profilowe ziom
Odpisz
3 września 2020, 20:06
Rozumiem, bardzo dziękuje.
Odpisz
2 września 2020, 07:12
Nie jesteś klaunem jesteś całym je**nym cyrkiem
Odpisz
1 września 2020, 23:15
i fajnie
Odpisz
Edytowano - 1 września 2020, 23:11
To jak po klubach zapi***alała to może AIDS ma?
Odpisz
1 września 2020, 23:07
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
Odpisz
1 września 2020, 23:05
Odpisz
1 września 2020, 23:01
Certyfikowany moment Bruha.
Odpisz
1 września 2020, 23:03
Odpisz