Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2020, 12:10
A co myślicie o nowej wersji?
Odpisz
2 września 2020, 12:12
@astrofizyk: hukowa i wkurza mnie że za jakiś czas nie będzie można przełączyć na klasyczną
Odpisz
3 września 2020, 06:44
@astrofizyk: mi tam się podoba
Odpisz
3 września 2020, 21:22
@astrofizyk: ja jestem na nie. To takie "umobilnianie" wyglądu do mnie nie przemawia
Odpisz
3 września 2020, 22:05
@KayonPL: Zgadzam się. w ogóle w starszej wersji jakoś łatwiej mi się poruszać, gdy na ekranie są wolne miejsca, a nie jest cały zawalony powiększonymi ikonami wszystkiego. Nie po to komputer ma duży monitor, żeby musieć wszystko ze sobą ściupiać.
Odpisz
6 września 2020, 16:36
@astrofizyk: Nareszcie jest czarna wersja, więc spoko.
Odpisz