Nie jesteś nam już potrzebny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Hobby dla faceta
Tacy to pożyją
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 września 2020, 21:28
Nie chce być panem marudą i niszczycielem dobrej zabawy, ale myślę, że warto w formie ciekawostki, wspomnieć o tym, jak było naprawdę. Spartanie bardzo rzadko porzucali tak dzieci, tylko w naprawdę ciężkich przypadkach. Potrzebowali kolejnych pokoleń, które byłyby w stanie zastąpić ciągle zmniejszające się zastępy ludzi w armii.
Odpisz
2 września 2020, 22:35
@kocurra00: to byli dobrze myślący ludzie, którzy nie brali do wojska byle kogo, i nie zkazywali takiego ,,chudszego" chłopaka na katusze w wojsku
Odpisz
Edytowano - 3 września 2020, 23:35
@IgiPolski: tu nie chodziło o empatię raczej. Wydaje mi się że powód był taki że kogoś z predyspozycjami łatwiej było wykształcić na żołnierza, a jak ktoś był drobnej budowy to po treningu i szkoleniu już był orzydatny bo mięśnie, które są się wyćwiczyć ma każdy większe czy mniejsze.
Odpisz
4 września 2020, 07:19
@kocurra00: + dzieci zaczynały trening w wieku 6-7 lat a nie 3 jak w memie
Odpisz
Edytowano - 2 września 2020, 21:22
Że tak powiem, biust jej odciołeś
Odpisz
3 września 2020, 21:58
@CHrumchrummagic: pewnie watermark był
Odpisz
3 września 2020, 04:15
Aż mi się przypomina gównoburza z dawnych czasów
Odpisz
2 września 2020, 23:29
YEET
Odpisz