Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2020, 18:00
Niby pierwszy dzień szkoły, a facetka od polskiego kazała nam przeczytać Dziady. Na jutro
Odpisz
2 września 2020, 18:05
@Urzad_od_spraw_niczego: dziady się czyta w pół godziny więc nie pie**ol
Odpisz
2 września 2020, 18:08
@Damond: Ale nadal to pierwszy dzień. Jakoś mogłaby delikatnie zacząć. Jakieś dzień dobry. Czy coś. A nie. Dosłownie od razu weszła i powiedziała, że mamy na jutro Dziady
Odpisz
2 września 2020, 19:22
@Urzad_od_spraw_niczego: a to przesrane
Odpisz
5 września 2020, 12:38
@Urzad_od_spraw_niczego: Ale całe czy konkretną część? Bo np. drugą to się czyta szybko, całość to już niekoniecznie "w pół godziny".
Odpisz
5 września 2020, 13:17
@OlgaAristowskaya: Czytanie lektur to strata czasu
Lepiej ogarnąć jakieś streszczenie z opracowaniem
Odpisz
5 września 2020, 15:06
@OlgaAristowskaya: Całość
Odpisz
5 września 2020, 15:35
@Urzad_od_spraw_niczego: No to współczuję.
Odpisz
5 września 2020, 17:15
@Urzad_od_spraw_niczego: a,całość, to jeszcze bardziej przesrane
Odpisz
2 września 2020, 17:42
Ile już szkół jest zamkniętych?
O 13 było siedem
Odpisz
2 września 2020, 17:43
@polski_skoczek: Już siedem?
Odpisz
2 września 2020, 17:44
@polski_skoczek: Bardzo szybko poszło
Odpisz
5 września 2020, 12:31
@AlMalina: teraz ponad 20
Odpisz
2 września 2020, 17:55
IM SZYBCIEJ TO ZAMKNĄ TYM LEPIEJ
Odpisz
2 września 2020, 17:43
Jak jutro znowu będą u mnie na siebie kaszleć, pić z tych samych butelek i brać gryza cudzych kanapek to nie wróżę świetlanej przyszłości temu rokowi szkolnemu.
Odpisz
2 września 2020, 17:47
U mnie 5 patusów już piło jeden od drugiego i na siebie kaszleli
Odpisz
2 września 2020, 17:44
Sądzicie że zamkną?
Odpisz
2 września 2020, 17:45
@chuckarmstrong_33: skoro wprowadzili takie obostrzenia to tak
Odpisz
2 września 2020, 17:45
@Cheems_Kosmonauta: man...
Odpisz
Edytowano - 2 września 2020, 17:42
Po jednym dzieciaku raczej nie zamkną szkoły (przynajmniej w moim regionie). Wtedy oddaje się do inspekcji sanepidu kilka pomieszczeń oraz chyba około 15 osób z najbliższego otoczenia ucznia o ile pamiętam.
Odpisz