Widocznie nie zostawiła dziecku innego wyboru
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2020, 17:14
Heh, co ciekawe razem z kuzynem zrobiłem kiedyś dziadkowi dokładnie tak samo. Nie z powodu TVP Info, ale tak po prostu dla bardzo wątpliwej beki. On miał szczęście, bo usłyszał go sąsiad i przyszedł mu pomóc. To że nie dostaliśmy później po dupie kablem do lutownicy było absolutnym cudem.
Odpisz
7 września 2020, 19:43
leszno tylko nisko zeby nikt nie widzial
Odpisz
4 września 2020, 14:56
Zrobiłem podobnie gdy byłem młodszy
Odpisz
6 września 2020, 21:31
@Simciakk: i co się stało potem?
Odpisz
6 września 2020, 22:03
@clumsy: Odpowiedź zależy od tego jak długo musi minąć od popełnienia przestępstwa by przestało się ono liczyć w świetle prawa.
Odpisz
6 września 2020, 22:04
ah. klasyk
Odpisz
Edytowano - 7 września 2020, 16:58
@clumsy: No jak zamknąłem ciocie z mama na balkonie to tata użył drabiny,wszedł na balkon i zrobił coś z zamkiem a przynajmniej tak rodzice mi to wyjaśnili bo zamknąłem ich jak miałem jakieś 3 lata xd
Odpisz
7 września 2020, 16:58
@Simciakk: o kurde
Odpisz
7 września 2020, 16:59
@clumsy: Nom
Odpisz
7 września 2020, 17:00
@Simciakk: świetne
Odpisz
7 września 2020, 17:00
@clumsy: wiem
Odpisz
7 września 2020, 10:44
Odpisz
7 września 2020, 07:17
Moje miasto takie piękne
Odpisz
7 września 2020, 00:09
Beka , moje nazwisko
Odpisz
Edytowano - 6 września 2020, 23:21
Dobrze Że nie w zimę bo to mogło się nieciekawie skończyć.
Odpisz
4 września 2020, 11:18
"pooglądać bajki albo tvp info" przecież to to samo
Odpisz
4 września 2020, 11:32
@Frutti56: przeczytaj jeszcze raz
Odpisz
4 września 2020, 14:40
To chyba chodziło że Bajdurzą
Odpisz
4 września 2020, 14:41
to po co cytat?
Odpisz
4 września 2020, 14:47
Zapomniał że
>
istnieje
Odpisz
4 września 2020, 11:06
dać się porobić 3 letniemu dziecku xD
Odpisz