Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Konar_Brzozowy

29 listopada 2021, 15:09

Kiedy myślę, że piję właśnie opodatkowany cukier z herbatą mam chęci rozerwać tych socjalistów.

Avatar Dibur

Edytowano - 10 września 2020, 16:38

*sugar time stops*

Avatar Stulej4

10 września 2020, 15:49

Korwin to sugar daddy
.
.
.
.
.
O k***a

Avatar PLTronik

Edytowano - 10 września 2020, 16:32

@Stulej4: Bardziej

Sugar Politic

Avatar Crln_7

10 września 2020, 15:56

Chcieliście PiS, więc macie teraz efekt.

Avatar ZiemiaJestElipsom

6 września 2020, 13:46

Koriwn nie podda się bez walki

Avatar Stulej4

10 września 2020, 15:48

@ZiemiaJestElipsom: Odlecieć sam
W krainę wolnego rynku

Avatar OwOcomedy

10 września 2020, 15:06

"Korwin masakruje PIS za podatek od cukru"

Avatar MadeInPaint

10 września 2020, 14:03

Raczej coś w stylu
„Sugar with tee time stops”

Avatar kokomando

6 września 2020, 15:48

Może w końcu mu sie zalączy program masakrowanie.exe i coś zrobi

Avatar
Konto usunięte

6 września 2020, 13:44

Spokojnie jeszcze miód został

Avatar
Konto usunięte

6 września 2020, 13:46

Nawet i zdrowiej

Avatar
Konto usunięte

6 września 2020, 13:49

Tylko trzeba uważać bo taki sklepowy to średni jest.
Lepiej kupić od lokalnego pszczelarza

Avatar
Konto usunięte

6 września 2020, 15:29

Miód również ma cukier. I cyk podatek na miód.

Avatar
Grneral_kenobi

Edytowano - 6 września 2020, 13:48

OPie dasz szablon?

Avatar ZiemiaJestElipsom

6 września 2020, 13:49

OPem nie jestem ale pomogę w potrzebie

Avatar MORELAp33

6 września 2020, 13:50

Avatar
Grneral_kenobi

6 września 2020, 13:50

Avatar ZiemiaJestElipsom

6 września 2020, 13:50

Avatar MORELAp33

6 września 2020, 13:51

@ZiemiaJestElipsom: Ale mój lepszy bo nie musiałem wycinać znaku wodnego i jest szerszy

Avatar
Grneral_kenobi

6 września 2020, 13:52

@MORELAp33: minimalnie szerszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MORELAp33
Dodane przez: MORELAp33

Totalnie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zdeklasowani znowu

Trzeba brać osobną torbę

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka