Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Urzad_od_spraw_niczego

10 września 2020, 17:26

E tam szczaw jest super. 10/10

Avatar
Konto usunięte

17 września 2020, 17:43

@Urzad_od_spraw_niczego: No zbieram. Polecam lekko kwaśny, ale dobry.

Avatar
Konto usunięte

8 września 2020, 23:17

Kiedyś świat był czarno-biały i nikt nie narzekał a teraz too

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

16 września 2020, 20:24

@venomman: Nie. Kresowiacy, ale nacjonaliści częściowo też .

Avatar
Konto usunięte

17 września 2020, 17:42

Ponoć oni zarżnęli jakiegoś Ukraińca za flagi UPA.

Avatar
LastCloneTrooper

8 września 2020, 23:14

Kiedyś to było, dzieci się same do armii pchały, żeby wybijać rytm żołnierzom

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar Kebasa_z_mema

10 września 2020, 16:54

@Peroczek: Boże, nie, błagam, niee...
*flashbacki z pizzy z bananami, rybą i truskawkami*

Avatar
Konto usunięte

11 września 2020, 20:42

@Kebasa_z_mema: fuj, jadłeś to na serio?

Avatar maslo123_5

9 września 2020, 07:00

Ja tam ciągle wpierdzielam szczaw

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

10 września 2020, 16:43

@maslo123_5: Witaj

Avatar CWIRRED

10 września 2020, 16:02

Avatar rickimorty

10 września 2020, 15:59

To tak jakbym powiedział że kiedyś dzieci były uzależnione od wychodzenia na dwór

Avatar An1m3

10 września 2020, 15:49

No odp. Jest prosta UMARŁY

Avatar Tajnyifajny

10 września 2020, 14:56

Osobiście uwielbiam jeździć na rowerze z kolegami, chodzić po lasach itp lecz nie mam na to czasu, albo szkoła, albo coś w domu muszę zrobić i zastaje mnie wieczór i jedyne co mi pozostaje z kolegami to grać

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 września 2020, 15:00

@Tajnyifajny: i o to chodzi

jeszcze rodzice mówią że w pracy jest gorzej niż w szkole

Avatar Tajnyifajny

10 września 2020, 15:03

O co chodzi? Rozwiń bo nie rozumiem

Avatar
Konto usunięte

10 września 2020, 15:06

@Tajnyifajny: bo (przynajmniej u mnie) rodzice cały czas mówią że w pracy gorzej bo trzeba 8 godzin siedzieć itp. tylko że w szkole zapi***alasz na pełny etat też przez 8h codziennie i jeszcze masz zadania domowe

Avatar Tajnyifajny

10 września 2020, 15:19

W szkole czasami siedzisz więcej niż 8 godzin, dodatkowo no właśnie, prace domowe, projekty, zadania i te dodatkowe 1-2 godziny trzeba poświęcić a w pracy 8 godzin i zazwyczaj luz i nie musisz się pracą przejmować

Avatar Karakan_z_ZSRR

10 września 2020, 14:55

Nie wiem w jakim świecie typ żyje, ja tam zawsze po szkole z plecakami się ciągam po krzakach parowy. Nie ma chyba miejscówki lub chaszczy w moim mieście, których nie znam.

Avatar michu205

10 września 2020, 14:12

Avatar venomman

9 września 2020, 03:09

Piękne czasy były, gdy ten Mati, który miał ch*jowy refleks, wpadł pod nogi mamutowi, aż się łezka w oku kręci ;)

Avatar
Konto usunięte

8 września 2020, 23:19

Gdzieś czytałam że pokolenie Z jest lepsze od milenialsów, że nowe pokolenie trochę obchodzi świat a milenialsów nic mają wszystko w dupie i tylko oni się liczą

Avatar MeliPL

8 września 2020, 23:20

W sumie pokolenie Z różni się od Milenialsów tylko wiekiem. Jedni i drudzy są tak samo zje**ni.

Avatar Sergiusz1234

Edytowano - 9 września 2020, 00:04

takie starsze osoby ciągle gadają "Ale te bachory ciągle w telefonach! Byście książki poczytali" a gdzieś wyczytałem że gen Z czyta więcej od takich Millenialsów

Avatar Frutti56

8 września 2020, 23:16

Ale trzeba przyznać że kiedyś ludzie mieli lepsze umiejętności socjalne

Avatar Tunelek222

8 września 2020, 23:16

Ok zoomer

Avatar Sergiusz1234

8 września 2020, 23:15

Mieli mnie w połowie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Płać pan

Nie znoszę kleszczy

Frustrujące

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka