Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2020, 23:38
Oho, mój ulubiony serial!
Odpisz
12 września 2020, 11:17
Ja mówię że widziałam mema tylko jak mnie ktoś wk***ia. Widziałam od cholery memów, ale zawsze udaje że nie, bo nie chce żeby komuś było przykro
Odpisz
12 września 2020, 13:41
@Miszke: Też się śmieję kiedy inni mowią lub pokazują coś śmiesznego
Odpisz
7 września 2020, 06:55
Ostatnio znajomy pokazał mi mema, którego ja zrobiłem
Odpisz
12 września 2020, 10:10
to oznacza że twój mem tak mu się spodobał, że postanowił ci go pokazać
Odpisz
7 września 2020, 16:17
Jeśli to był naprawdę dobry mem mógł się zaśmiać bez udawania
Odpisz
7 września 2020, 01:58
Ja tam się zawsze śmiałem żeby komuś smutno nie było
Odpisz