Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lordbaysel

10 września 2020, 21:13

Gość był twardzielem, wiedział że normalnie się nie da, więc spróbował uratować kraj podrywając Kaśkę. To dopiero było poświęcenie, choć na koniec nie wyszło.

Avatar Igor36

10 września 2020, 22:35

@lordbaysel: no nie do końca

Avatar EteriusDragnilNatsu

11 września 2020, 01:31

@lordbaysel: Podrywając? On pożyczał od niej hajsy na hazard i ćpanie. Mąż Carycy chciał go zamordować gdy go przyłapał na figlach, ale nieszczęśliwie udało się naszemu królowi uciec z Moskwy. O ratowaniu kraju nie było mowy. Gdy Kościuszko poprosił o mapy aby móc lepiej zorganizować powstanie ten miał to w dupie. Jedyne czym może się pochwalić to tym że był dobry w łóżku, bo inaczej Caryca by się z nim tak długo niecackała

Avatar lordbaysel

11 września 2020, 08:13

@EteriusDragnilNatsu: Łabędzi śpiew Rzeczpospolitej Obojga Narodów to bitwa pod Wiedniem. Ostatni moment gdy rzeczywiście coś się jeszcze tu działo. Już wtedy byliśmy kolosem na glinianych nogach, a husaria przestawała być skuteczną formacją przeciwko bardziej rozwiniętym armiom zachodu, w połączeniu z generalnym obniżeniem jakości. Potem było 3 Królów, za których nie działo się nic poza przetaczającymi się przez kraj wojnami. W momencie gdy wszyscy dążyli do absolutyzmu, my sobie wesoło zrywaliśmy sejmy, pokłosie tego że ktoś nie przewidział że z czasem, brak reform będzie groźniejszy od reform wprowadzonych po przekupstwach. I w tym momencie na scene wchodzi Poniatowski. Generalnie coś się zaczyna dziać, no ale za mało i za późno. A co do map, to o ile w geniusz taktyczny Kościuszki nie wątpię, to nie zmieniłyby one w tym momencie już nic.

Avatar EteriusDragnilNatsu

11 września 2020, 01:28

Ale ch*j. Długi same się nie spłacą. Masz Caryca 1/9 Polski. Wystarczy?

Avatar polska_cebulka

10 września 2020, 22:07

To po części też wina Poniatowskiego ale w większym stopniu przyczyniła się do tego szlachta sukcesywnie rozpi***alacjąc Polskę dla własnych korzyści

Avatar Remigiusz11

7 września 2020, 16:10

Je:%'%ny simp

Avatar kurczak1122

7 września 2020, 15:43

Stanisław August "ci🅾️ta" Poniatowski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar janekelo
Dodane przez: janekelo

Pełne zaufanie

Szopy są spoko

Mniam!

Zrób to

Angielskie śmieszki

Ty tak serio?!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Stanisław August Poniatowski kilka chwil przed zgodzeniem się na rozbiory Polski: