Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TowarzyszTobislav

10 września 2020, 00:19

Powinny być regiony historyczne.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar TowarzyszTobislav

11 września 2020, 18:47

@TowarzyszTobislav: Choć mi on raczej nie pasuje.

Avatar onui2

11 września 2020, 20:00

@TowarzyszTobislav: to jest przykładowo zrobione, nie zagłębiałem się nad krainami historycznymi

Avatar KotBartek

11 września 2020, 07:03

POTEZNE KUJAWSKO POMORSKIE

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Karakan_z_ZSRR

11 września 2020, 14:03

Avatar RandomDude

11 września 2020, 14:05

Avatar derwus

10 września 2020, 20:05

Granice województw powinny być takie jak podział administracyjny kościoła katolickiego, bo ten jest w praktyce najbardziej zbliżony do podziału na historyczne regiony.

Avatar onui2

11 września 2020, 06:44

@derwus: ale to już by było za dużo woj

Avatar derwus

11 września 2020, 10:25

@onui2: województw na obecną chwilę jest 16 i metropolii też 16.

Avatar onui2

11 września 2020, 13:58

@derwus: ja myślałem o diecezjach, mój błąd

Avatar onui2

11 września 2020, 06:45

Ogólnikowo najlepsza liczba woj dla Polski to 14-23

Avatar Kahol05

10 września 2020, 20:30

Granica między dolnośląskim a opolskim prezentuje się ciekawie

Avatar
Konto usunięte

10 września 2020, 20:55

@Kahol05: Taki obwód kaliningradzki w Polsce

Avatar onui2

11 września 2020, 06:43

@Kahol05: zwłaszcza Ziemia Kłodzka

Avatar onui2

11 września 2020, 06:41

Miałby sens, gdyby się go trochę „zedytowało”. Np po co rozdzielać Ziemię Kłodzką? Po co część Ziemi Sandomierskiej (lewobrzeżnej) ma przejść do Podkarpacia? Jaki ma sens robienia z województw takich „parówek”? Itd itp

Avatar jejaplxiaomi

11 września 2020, 00:18

Co mi dolny ślunsk skracacie

Avatar
Konto usunięte

10 września 2020, 22:51

Zły pomysł

Avatar
Teronitik

10 września 2020, 20:09

Wielkopolskie! Co oni Ci zrobili?

Avatar Wielkopolanin

10 września 2020, 22:30

:'(

Avatar miesny_budyn

10 września 2020, 21:52

małopolska z wielkopolską się rolami zamieniły

Avatar introman

10 września 2020, 21:41

Województwo wielkopolskie wygląda jakby dokonano na nim rozbioru

Avatar kanapka9

10 września 2020, 21:09

Jak to minimalizujący dystans do stolicy?
Drogi są krótsze?

Avatar
Konto usunięte

10 września 2020, 21:17

@kanapka9: granice się zmieniły

Avatar terminator5

10 września 2020, 22:17

@kanapka9: Też nie rozumiem

Avatar kanapka9

10 września 2020, 22:22

@kanapka9: czemu dajecie czerwone ja po prostu nie rozumiem

Avatar ZSRRBall

10 września 2020, 22:23

@kanapka9: moze ludzie daja je dlatego ze sie nimi przejmujesz, ale nwm

Avatar Grox5

10 września 2020, 20:54

Moja biedna Wielkopolska. :-(

Avatar bodzio205

10 września 2020, 20:30

W sumie to jesteśmy całkiem nieźle ogarnięci pod tym względem... Myślałem że więcej się pozmienia.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 9 września 2020, 22:56

1/4 małopolskiego zaje*ało. Oddaj.

A tak serio to aby stolica była w centrum bez przenoszenia jej można albo województwo zmniejszyć albo zwiększyć, obie operacje dadzą taki sam efekt, więc ktoś musiałby decydować które województwo zmniejszyć a które zwiększyć mimo że wobec innych to nie fair :C

Avatar KonserwatywnyLiberal

Edytowano - 10 września 2020, 20:28

@Towarzysz777: A to nie tak, że po prostu poprzestawiano powiaty tak, by były częścią województwa do którego stolicy im najbliżej? Przynajmniej tak mi się wydaje, patrząc na tą mapę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar torelq
Dodane przez: torelq

Co za przypadek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pilne

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka