Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tymi się chodzi
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2020, 12:55
PIĘĆSET PIĘDZIESIĄT PIĘĆ
Odpisz
18 września 2020, 20:19
P
Odpisz
13 września 2021, 08:52
@AlPoziomka: I
Odpisz
13 września 2021, 13:02
@Kebasa_z_mema: Ę
Odpisz
13 września 2021, 13:04
@AlPoziomka: nie spodziewałem sie takiej odpowiedzi
Odpisz
13 września 2021, 13:12
@Kebasa_z_mema: Uznajmy to za Ć
S
Odpisz
13 września 2021, 13:13
@AlPoziomka: e
Odpisz
13 września 2021, 13:13
@Kebasa_z_mema: T
Odpisz
Edytowano - 13 września 2021, 13:14
@AlPoziomka: * _ *
Odpisz
13 września 2021, 13:15
@Kebasa_z_mema: P
Odpisz
13 września 2021, 13:15
@AlPoziomka: i
Odpisz
13 września 2021, 13:16
@Kebasa_z_mema: Ę
Odpisz
13 września 2021, 13:24
@AlPoziomka: d
Odpisz
13 września 2021, 13:24
@Kebasa_z_mema: Z
Odpisz
13 września 2021, 13:47
@AlPoziomka: Spadówa
Odpisz
13 września 2021, 13:58
uznamy to za i
E
Odpisz
13 września 2021, 14:35
@Kebasa_z_mema: S
Odpisz
13 września 2021, 14:59
@AlPoziomka: I
Odpisz
13 września 2021, 15:04
@Kebasa_z_mema: Ą
Odpisz
13 września 2021, 15:33
@AlPoziomka: E
Odpisz
13 września 2021, 15:35
Uznajmy to za T
*spacja*
Odpisz
13 września 2021, 15:59
@AlPoziomka: p
Odpisz
13 września 2021, 16:03
@Kebasa_z_mema: I
Odpisz
13 września 2021, 16:32
@AlPoziomka: Ę
Odpisz
13 września 2021, 16:40
@Kebasa_z_mema: Ć
Odpisz
13 września 2021, 17:49
@AlPoziomka: No tak średnio, tak średnio bym powiedział
Odpisz
13 września 2021, 17:56
spyerdalaj, chciałeś zabić swe własne dziecie
Odpisz
13 września 2021, 18:34
@Kebasa_z_mema: Aborcja powinna być obowiązkowa.
Odpisz
13 września 2021, 18:51
:00000000
Odpisz
13 września 2020, 20:09
Uczę się niemieckiego od 5 klasy...
Odpisz
13 września 2020, 21:49
@Bitowskyy: ja od trzeciej
Odpisz
13 września 2020, 21:51
@Bitowskyy: ja od 4 i praktycznie nic nie umiem
Odpisz
15 września 2020, 20:53
@Bitowskyy: Ja uczyłem się dwa lata i jedyne co pamiętam to wurst.
Odpisz
Edytowano - 18 września 2020, 20:21
Skojarzyło mi się z Conchitą Wurst
Odpisz
10 września 2020, 07:46
Niemiecki to najgorszy język ever
Żałuję strasznie że nie poszedłem w gimnazjum na Francuzki
Odpisz
10 września 2020, 09:24
francuski jest jeszcze gorszy. W cyfrach masz jeszcze matematykę
Odpisz
10 września 2020, 09:43
@Lekki69: przynajmniej uczyłbym się ładnego języka a nie jakiegoś dziwnego w którym każda rzecz jaką powiesz brzmi jak rozkaz rozstrzelania
Odpisz
Edytowano - 13 września 2020, 20:09
Albo nazwa bombowca
Schmetterling - Motyl
Odpisz
Edytowano - 13 września 2020, 20:19
tak ale po francusku ma się wymowę jak ze szlamem w gardle albo po kilkunastu butelkach Charviets n'Ofreist, czy innego tam wina
Odpisz
13 września 2020, 21:43
@Drake_Vimes: mi sie podoba
Odpisz
13 września 2020, 21:59
dla mnie też brzmi ładnie, ale wiem, że nie byłabym w stanie sama tego wymówić - może o to mu chodziło, nie wiem
Odpisz
13 września 2020, 22:13
@Wilczyca7: tak, o to chodziło. Jest ładny, ale można się udusić jak próbujesz coś poprawnie wypowiedzieć
Odpisz
13 września 2020, 22:13
no wiadomo. Kilka flaszek na lekcji, zawsze podwyższa współczynnik podobalności się tej lekcji
Odpisz
14 września 2020, 15:05
Nie brzmi doe.
Brzmi całkiem neutralnie gdy mówisz jak normalny człowiek a nie villan z filmu.
Odpisz
15 września 2020, 20:29
Za to masz język w którym wszystko brzmi jak podryw jakiegoś pantoflarza bagietarza.
Odpisz
15 września 2020, 20:31
@Lekki69: jak dla mnie okej
Odpisz
15 września 2020, 20:52
łaciński najlepszy, tyle że jeśli nie zdasz egzaminu to najlepsze co może ci się przydarzyć to jedynka.
Odpisz
14 września 2020, 19:35
pięćset pięćdziesiąt pięć też jest długie, a to nie jedyna porąbana rzecz w języku polskim
Odpisz
14 września 2020, 17:03
Ah tak
Stereotyp że niemiecki jest okropny i brzmi jak rozkaz rozstrzelania
Niemiecki jest spoko.
Dla obcokrajowców język polski też brzmi szorstko i nieprzyjemnie, poza tym jest trudniejszy od niemieckiego
Odpisz
10 września 2020, 07:43
Kto jest opem ?
Odpisz
10 września 2020, 07:45
@kociara0344:
Odpisz
10 września 2020, 07:45
@Damond: dzięki
Odpisz
10 września 2020, 07:47
@kociara0344: na uj ci to wiedzieć
Odpisz
Edytowano - 10 września 2020, 07:52
@nightcube: moja siostra zawsze mi wysyła memy i zawsze na drugi dzień są w poczekalni boje się po prostu że ona może mieć jeja bo jak tak będzie to mam przeje**ne
Odpisz
10 września 2020, 07:56
@kociara0344: po prostu podpi***ala z tego źródła co opowie na jeja
Odpisz
10 września 2020, 08:28
@kociara0344: nie jestem twoja siostra nie martw sie
Odpisz
10 września 2020, 09:04
@kociara0344: Na telefonie też da się sprawdzać opa
Odpisz
13 września 2020, 20:21
Ale w apce nie
Odpisz
13 września 2020, 20:27
Fuj apka
Odpisz
13 września 2020, 21:48
@nightcube: byo
Odpisz
14 września 2020, 11:06
a to ktoś wxhodzi na stronę zamiasy normalnie na apkę?
Odpisz
Edytowano - 14 września 2020, 11:44
@RandomDude: Każdy? Apka jest upośledzona i zawsze była mocno w tyle za przeglądarką
Odpisz
14 września 2020, 12:24
zanim wejdę na stronę to minie prawie minuta a apkę mam na telefonie i wystarczą 2 kliknięcia i jest mało reklam
Odpisz
14 września 2020, 12:40
@RandomDude: Można już wrzucać memy? Wiem, że kiedyś się nie dało. No, a z reklamami to racja, ale to admina poje**ło
Odpisz
14 września 2020, 13:03
ja nie dodaję memów więc nwm
Odpisz
14 września 2020, 01:48
Pięćset pięćdziesiąt pięć
Każ obcokrajowcowi to wypowiedzieć a potem narzekaj na niemiecki xD
Odpisz
13 września 2020, 22:44
To proste jest przecież. (Z resztą po polsku nie jest wcale prościej)
Odpisz
13 września 2020, 22:39
Poszedłem na niemiecki właśnie dlatego.
Odpisz
13 września 2020, 22:26
Dlatego poszłem na rosyjski
Odpisz
13 września 2020, 22:19
Dlatego Niemcy nie grają w scrabble
Odpisz
13 września 2020, 21:48
Byo
Odpisz
13 września 2020, 21:52
było ku*wa w poczekalni
Odpisz
13 września 2020, 22:06
@Damond: japie**ole czerwone dją
Odpisz
13 września 2020, 21:18
To to jest proste. Chęć nauki niemieckiego zabijają rodzajniki.
Odpisz
13 września 2020, 21:15
Niemiecki jest fajny, możecie się nie zgadzać, to moja opinia
Odpisz
10 września 2020, 07:33
Liczby akurat są proste
Odpisz
10 września 2020, 07:35
@starmagedon: Są logicznie zbudowane.
Odpisz
10 września 2020, 07:35
@starmagedon: racja, takie np. trzydzieści: dreißig
Odpisz
10 września 2020, 07:36
To akurat wyjątek
Odpisz
10 września 2020, 07:37
@starmagedon: tak
Odpisz
13 września 2020, 20:07
@starmagedon: Liczby są proste prawie jak w angielskim. Gorzej jak chcesz coś przeczytać nie mówiąc o Niemcach z dyslekcją.
Odpisz