Spodziewajcie się końca pandemii już wkrótce
źródło: fot: Sławomir Kamiński/ Agencja Gazeta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2020, 20:33
Ta książka była mocno promowana przez Grzegorza Brauna.
Odpisz
13 września 2020, 20:43
@Mojo21: On mu ją dał
Odpisz
Edytowano - 14 września 2020, 07:07
to tym bardziej mem nabiera sensu
Odpisz
Edytowano - 12 września 2020, 14:53
Dali mu to czyta co ma robić innego w Sejmie?
Odpisz
14 września 2020, 01:45
Przynajmniej czyta a nie śpi jak Korwin xD Już nie te lata
Odpisz
14 września 2020, 04:39
co ciekawe tą książkę dal mu Braun bo rozdawał co wystąpienie
Odpisz
14 września 2020, 06:36
Wiem o tym
Odpisz
12 września 2020, 15:42
Normalnie ten mem byłby w archiwum a teraz się gada że ta pandemia to kłamstwo na skalę światową i nagle wszyscy się z tym zgadzają
Tak samo jak Nagle nikt nie hejtuje Minecrafta
Odpisz
12 września 2020, 22:24
@Daniello55: a wszyscy na mnie patrzą jak na debila który POWTARZAŁ ŻE KORONAWIRUS TO KŁAMSTWO JUŻ OD SAMEGO POCZĄTKU 2020 ROKU!
Odpisz
Edytowano - 13 września 2020, 20:01
@Daniello55: Raczej jest na głównej z faktu Kaczyńskiego niż tego że nagle Jejacy uznali że pandemii nie ma
Odpisz
13 września 2020, 20:08
@Daniello55: Wtf nikt z dodatnim iq tak nie myśli, to jest mem że PiS tak "dobrze" sobie radzi z pandemią a tymczasem ich prezes w nią nawet nie wierzy.
Odpisz
13 września 2020, 20:44
On tą książkę dostał od Brauna na jednym z posiedzeń (tak to się nazywa?) no to ja otworzył. Co w tym dziwnego?
Odpisz
13 września 2020, 21:06
pewnie szukał papieru żeby nos wydmuchać
Odpisz
13 września 2020, 21:17
Najlepsze, że przy takim człowieku jak Braun, czy jakiś inny szkodnik z konfederacji to Kaczyński wydaje się być fajnym człowiekiem. Niezbyt dobrze to świadczy o prawakach.
Odpisz
13 września 2020, 21:18
@Broski: Szkodnik? Rozwiń
Odpisz
13 września 2020, 21:19
W tym problem że jest już w połowie i wygląda na zaciekawionego treścią tego... czegoś.
Odpisz
13 września 2020, 21:21
Równie dobrze może przekartkowywać. No albo rzeczywiście czyta. Braun ma trochę racji z tą pandemią.
Odpisz
13 września 2020, 21:22
@Broski: Według ciebie kłamanie że jest się dobrym i robienie złych rzeczy i zatajanie ich jest lepsze od mówienia wprost że jest się złym i nie robieniu prawie niczego? (mówię prawie bo to jednak (podobno) Braun dał tę książkę Kaczyńskiemu więc...)
Odpisz
13 września 2020, 21:27
Chodzi mi o ogólną oprawę. Tak, wiem, że pisiory to zło, ale pod kątem czysto PR'owym wyglądają i zachowują się jednak lepiej od debili z konfederacji. Nie popieram ani jednych, ani drugich, oba uważam za ogromne zło, ale i tak myślę, że konfederacja jest gorsza.
Odpisz
13 września 2020, 21:28
Szkodnikami są, bo postulują rzeczy populistyczne, głupie i szkodliwe dla kraju, gdyby zrealizować ich durne pomysły, kraj popadłby w bezład i anarchię.
Odpisz
13 września 2020, 21:38
Nie podobno, a napewno bo jest filmik na kanale Korwina/Konfederacji jak mu to wręcza
Odpisz
13 września 2020, 21:39
@Broski: Braun i Korwin to bardziej koloryt.
Odpisz
13 września 2020, 21:54
I co z tego? Są szkodnikami tak czy inaczej.
Odpisz
13 września 2020, 22:01
@Broski: No i to z tego, że mają tacy być. Chyba nie wiesz jak to działa...
Konfa składa się z wielu mniejszych partii i każdy reprezentant ma przyprowadzic jak najwięcej wyborców. No, a Korwin i Braun to typowo skrajni prawicowcy.
Odpisz
13 września 2020, 22:15
@Broski: Prawda i generalni jak się popatrzy na polskie partie (taki które są w sejmie albo mają szansę wejść) to właściwie nie ma alternatywy dla prawicowych.
Albo PiS
Albo Konfederacja
Odpisz
13 września 2020, 22:17
@Drake_Vimes: PiS jest lewicowy + Jest partia Możemy / Libertarianie (nie wiem jak się teraz nazywa bo się połączyli jakieś 2 tygodnie temu)
Odpisz
13 września 2020, 22:20
a to sorry, nie wiedziałem.
Odpisz
14 września 2020, 04:40
@Broski: no fakt Zandberg i spółka to szkodniki dobrze mówisz
Odpisz
14 września 2020, 11:16
Brawo, riposta na poziomie podstawówkowego "chyba ty", zdolniacha z ciebie.
Odpisz
14 września 2020, 13:12
@Daniello55: ała ile czerwonych
Odpisz
12 września 2020, 20:44
ja pie**olę XD no po prostu XD
Odpisz
12 września 2020, 15:51
Koty mu się znudziły
Odpisz
12 września 2020, 14:47
Tą też sprzeda tak drogo jak atlas o kotach?
Odpisz
12 września 2020, 14:45
Zdradzę Wam sekret, że to nie fotomontaż
Odpisz
12 września 2020, 14:45
o nie.
Odpisz