Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Brawo za czujność!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2017, 20:13
i dla tego Szwajcaria jest neutralna
Odpisz
1 lutego 2014, 15:14
lolol
Odpisz
4 sierpnia 2011, 17:41
rosjanie chcieli zbudować kiedyś czołg z wieloma działami ale porzucili ten projekt choć szwajcarom się podoba
Odpisz
9 stycznia 2013, 22:29
zbudowali polacy i rosjanie jako jedyni zbudowali takie wielowieżowe czołgi które działały rosjanie t-28 działo i 2 wieżyczki z ckm polacy jedna z wersji tankietki 2 wieże z 2 wkm kal 20mm
Odpisz
30 lipca 2013, 23:23
@eragonc: Odpowiedziałeś mu po 2 latach XD a ja tobie po 6 miechach :P
Odpisz
30 lipca 2013, 23:44
zabawne
Odpisz
31 lipca 2013, 08:04
@eragonc: Nom :D Raz widziałem jak ktoś odpowiedział takiemu ,,ketchup112'' po 6 latach :D
Odpisz
3 sierpnia 2013, 20:50
to był sarkazm
Odpisz
3 sierpnia 2013, 20:51
@eragonc: Wiem przecież :P Nie jestem głupi a na sarkazm odpowiadam sarkazmem :D
Odpisz
25 sierpnia 2013, 23:08
ok wybaczam
Odpisz
4 sierpnia 2011, 18:47
slabe 1/1
Odpisz
6 sierpnia 2011, 22:19
@frefux: wiesz że 1/1 to to samo co 5/5
Odpisz
14 sierpnia 2011, 13:16
@frefux: koleś czy ty w ogóle myślisz? jak słabe dla ciebie to 1/5 bo 1/1 to to samo co 5/5 4/4 itp. ;d
Odpisz
14 stycznia 2012, 22:10
@frefux: dla ciebie jakii by nie był obrazek to i tak bedzie słaby
Odpisz
23 lutego 2012, 12:03
@frefux: lol 1/1 to to samo co 5/5 jaka wpadka
Odpisz
3 października 2015, 08:10
@kamil12215: Nie pomyślał :>
Odpisz
21 sierpnia 2011, 00:08
Dobry pomysł na czołg
Odpisz
3 sierpnia 2011, 21:12
hehehehe kurde! 5/5 do ulu
Odpisz
3 sierpnia 2011, 10:46
hahahahahahah
Odpisz
2 sierpnia 2011, 15:01
Jezu ! Ludzie wy głąby kapuściane ! W Szwajcari produkuje się scyzoryk oficerski .
Odpisz
2 sierpnia 2011, 18:00
@kosa2282: naprawdę??
Odpisz
2 sierpnia 2011, 15:54
aby prowadzic ostrzal w pionie we wszystkie strony...
Odpisz
2 sierpnia 2011, 13:41
Jak patrzę na wieżyczkę to widzę Scyzoryk - myślę że o to chodzi xD
Odpisz
2 sierpnia 2011, 09:08
fajny ten czołg:)5/5 i do ulu
Odpisz
2 sierpnia 2011, 08:25
tu chodzi o to, że są takie noże wielofunkcyjne victorinox ^^
Odpisz
2 sierpnia 2011, 07:33
Skoro to jest pojazd medyczny... To jak wygląda bojowy ? 5
Odpisz
2 sierpnia 2011, 07:41
@kamil55555: To nie pojazd medyczny, tylko tak wygląda flaga Szwajcarii.
Odpisz