Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WellyPL

16 września 2017, 20:13

i dla tego Szwajcaria jest neutralna

Avatar Jagoda629

1 lutego 2014, 15:14

lolol

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2011, 17:41

rosjanie chcieli zbudować kiedyś czołg z wieloma działami ale porzucili ten projekt choć szwajcarom się podoba

Avatar eragonc

9 stycznia 2013, 22:29

zbudowali polacy i rosjanie jako jedyni zbudowali takie wielowieżowe czołgi które działały rosjanie t-28 działo i 2 wieżyczki z ckm polacy jedna z wersji tankietki 2 wieże z 2 wkm kal 20mm

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2013, 23:23

@eragonc: Odpowiedziałeś mu po 2 latach XD a ja tobie po 6 miechach :P

Avatar eragonc

30 lipca 2013, 23:44

zabawne

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2013, 08:04

@eragonc: Nom :D Raz widziałem jak ktoś odpowiedział takiemu ,,ketchup112'' po 6 latach :D

Avatar eragonc

3 sierpnia 2013, 20:50

to był sarkazm

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2013, 20:51

@eragonc: Wiem przecież :P Nie jestem głupi a na sarkazm odpowiadam sarkazmem :D

Avatar eragonc

25 sierpnia 2013, 23:08

ok wybaczam

Avatar frefux

4 sierpnia 2011, 18:47

slabe 1/1

Avatar elipson

6 sierpnia 2011, 22:19

@frefux: wiesz że 1/1 to to samo co 5/5

Avatar kamil12215

14 sierpnia 2011, 13:16

@frefux: koleś czy ty w ogóle myślisz? jak słabe dla ciebie to 1/5 bo 1/1 to to samo co 5/5 4/4 itp. ;d

Avatar madika53

14 stycznia 2012, 22:10

@frefux: dla ciebie jakii by nie był obrazek to i tak bedzie słaby

Avatar matias54698

23 lutego 2012, 12:03

@frefux: lol 1/1 to to samo co 5/5 jaka wpadka

Avatar Redclawface

3 października 2015, 08:10

@kamil12215: Nie pomyślał :>

Avatar haha3

21 sierpnia 2011, 00:08

Dobry pomysł na czołg

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2011, 21:12

hehehehe kurde! 5/5 do ulu

Avatar scania89

3 sierpnia 2011, 10:46

hahahahahahah

Avatar kosa2282

2 sierpnia 2011, 15:01

Jezu ! Ludzie wy głąby kapuściane ! W Szwajcari produkuje się scyzoryk oficerski .

Avatar konsacz09

2 sierpnia 2011, 18:00

@kosa2282: naprawdę??

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2011, 15:54

aby prowadzic ostrzal w pionie we wszystkie strony...

Avatar kinimod6

2 sierpnia 2011, 13:41

Jak patrzę na wieżyczkę to widzę Scyzoryk - myślę że o to chodzi xD

Avatar konsacz09

2 sierpnia 2011, 09:08

fajny ten czołg:)5/5 i do ulu

Avatar mati1111

2 sierpnia 2011, 08:25

tu chodzi o to, że są takie noże wielofunkcyjne victorinox ^^

Avatar kamil55555

2 sierpnia 2011, 07:33

Skoro to jest pojazd medyczny... To jak wygląda bojowy ? 5

Avatar Roomek

2 sierpnia 2011, 07:41

@kamil55555: To nie pojazd medyczny, tylko tak wygląda flaga Szwajcarii.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar zwirko
Dodane przez: zwirko

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Brawo za czujność!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka