Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Co za przypadek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2015, 19:29
jaka piękna pani, kto to jest?
Odpisz
10 lipca 2018, 19:36
@SerBad: Feministka.
Odpisz
28 października 2018, 21:55
@Archeologwinternetach: wygrałeś
Odpisz
5 maja 2018, 12:12
a moim zdaniem feminizm jest dobry. Gorzej, gdy kobiety chcą być "równiejsze" i dążą do matrialchalizmu.
Odpisz
2 sierpnia 2011, 10:31
ja tam zaakceptuje fiministki jak zaczna w kopalniach zapie*dalac
Odpisz
1 listopada 2013, 12:36
@krzynu: Kopalniach Uranu.
Odpisz
9 lipca 2017, 15:04
Na Marsie
Odpisz
3 sierpnia 2011, 16:53
to prawda, feministki walczą o równe traktowanie, a jak przyjdzie co do czego, to i tak się facetami wyręczają... 5/5
Odpisz
25 lutego 2017, 18:51
@otoJa25: Witaj w przyszłości
Odpisz
5 sierpnia 2011, 14:02
Ja jestem kobietą, a i tak nie popieram feminizmu. Ale to nie znaczy że macie nas traktować jak kury domowe. Wiadomo że chcemy szacunku.
Odpisz
4 października 2011, 18:47
@xxxklaudius1212xxx: jakże kobiecy nick. Szacunku za co? Za prostytutki? Za d*iwki? Może za wydawanie kasy na cioszki i operacje plastyczne przez które jesteście brzydsze niż byłyście?
Odpisz
11 listopada 2013, 14:44
@Agent00Kurczak: Aha, sądzisz że KAŻDA kobieta totalnie MUSI być; sztuczna, prostytutką, ***ą i ma być brzydka?! Ja nie myślę że kobiety są najlepsze, najsilniejsze, najpiękniejsze itp. ale kobieta - człowiek facet też - człowiek! Nie można nas traktować jako zmywarka, kucharka tzn. służąca! Jak będziesz miał żonę, to się tego dowiesz! P.S chyba że jej nie znajdziesz, z takim charakterkiem...i w ogóle niektórzy faceci korzystają z prostytutek i dziwek, zamiast znaleźć kochającą żonę!!!
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2013, 17:00
tie, koszmarek, nie mówiłem o wszystkich kobietach. Chodziło mi o te, które mają się za nie wiadomo jakie cudo a innych to mają w dupie i te, które jęczą i beczą, marudzą i się krzywią. Do takich to nie ma co czuć szacunku.
(ED.) ej, ej. i w ogóle, to że facet r*nie inną, nie znaczy że własnej nie kocha. Ładne pojęcie masz
Odpisz
16 lutego 2014, 07:03
@Agent00Kurczak: ... podobnie do mężczyzn co myślą że jak wszystkie wyruchają to nic się nie stanie choć mają żone/dziewczyne/...
Odpisz
31 marca 2013, 11:13
A ktòry facet wniesie szafe na òsme pietro? O.o
Zgadzam sie z frefux
Odpisz
4 sierpnia 2011, 22:23
Fakt feminizm to bzdura.
Pisałem wiele wiele razy o tym, i uznam, że nie warto dzielić się moimi poglądami tutaj na jeja z wami.
Odpisz
20 października 2012, 16:33
@frefux: dołączam się
Odpisz
3 sierpnia 2011, 10:45
:)
Odpisz
2 sierpnia 2011, 12:50
heh ;) 5
Odpisz
2 sierpnia 2011, 10:52
Dokładnie Krzynu :p .
Odpisz