Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Szybki jak błyskawica
Nie są aż takie pyszne
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 września 2020, 01:52
pominęłam
więcej niż pięć
ponad 10
Odpisz
15 września 2020, 23:30
A jak wyglądają ludzie, którzy mają to gdzieś?
Odpisz
11 września 2020, 18:02
Co to jest to mac pro że kosztuje 50 tysięcy dolarów
Odpisz
11 września 2020, 18:08
jest od apple tyle musisz wiedzieć
Odpisz
11 września 2020, 21:28
Ma baardzo dużo ram i w zasadzie tyle
Odpisz
15 września 2020, 16:17
mac pro służy do obróbek filmów oraz zdjęć i jest zrobiony dla firmy które tego potrzebują a ze jest od apple to ma programy zoptymalizowane pod siebie a nie jak na windowsie programy są zrobione pod każdą konfigurację
Odpisz
15 września 2020, 16:53
Ten RAM nie jest taki zwykły, to pamięć ECC, która już nie jest taka tania.
Odpisz
15 września 2020, 21:08
@SerduszeG: Czyli dałoby się na tym odpalić minecrafta i przypisać mu ponad 500gb ramu?
Odpisz
15 września 2020, 22:37
jeśli tylko masz 64 bitową wersję Javy to tak, czemu nie.
Odpisz
15 września 2020, 16:46
A ja mam laptopa z 2013 i mi starcza w sumie
Odpisz
15 września 2020, 16:55
@astrofizyk: odpal nowego crysisa jak wyjdzie na najmocniejszych ustawieniach
Odpisz
15 września 2020, 17:06
@Nuzjn: niezły pomysł, odtworzę na żywo mojego avka!
Odpisz
15 września 2020, 17:06
@astrofizyk: ja leninovo z 2006
Odpisz
15 września 2020, 16:19
Ciekawe czy odnowiony trzeci Wiedźmin (już zapowiedziany) na tym pójdzie.
Odpisz
15 września 2020, 16:19
Kołka od apple za 3.5 tys
Odpisz
11 września 2020, 18:43
ja nawet nie wiem ile tych generacji było siedze ze swoim laptopowym gtx 1050 i naprawde nie mam na co narzekać wszystie gry działają na wysokich+ i nie widze sensu kupowac lepszego gtx'a
jak dla mnie z tymi gtx'ami jest jak z kupowaniem coraz większego samochodu
czyli przedłóżanie se ku*aska
[____]
Odpisz
Edytowano - 15 września 2020, 16:08
@Sebzer: jeśli masz monitor z większą rozdzielczością niż FHD to się opłaca
Odpisz
11 września 2020, 17:49
Osoby które nie wiedziały że nawet taka karta graficzna w ogóle istnieje i nadal używają starej
Odpisz
11 września 2020, 17:51
Moja 1070 jeszcze pozbędzie chyba że wymagania wzrosną
Odpisz
11 września 2020, 17:58
@AlMalina: wymagania wzrosną ale pewnie o niewiele, bo muszą optymalizować pod xboxa s, a już paru deweloperów się wypowiedziało, że jest on słaby i będzie problem
Odpisz
Edytowano - 11 września 2020, 17:51
W ogóle zastanawia mnie jak wygląda etap gdzie największe mózgi od Apple tworza ceny dla swoich produktów.
-No to Panowie oto nasz nowy produkt który już za miesiąc ma trafić na rynek. Potrzebujemy dla niego odpowiedniej ceny.
Ludzie w garniturach zaczynają randomowo walić głową o klawiaturę.
-Nie nie to jeszcze nie to.
Ten jeden gość który na początku spotkania usnął na klawiaturze a ta nabiła pięciocyfrową liczbę.
-Szefie a może to?
-50 000? Janusz ty jesteś je**nym geniuszem. W nagrodę bierz kluczyki do mojego samochodu jedź do mojego mieszkania i wy**chaj mi żonę.
Odpisz
11 września 2020, 17:55
@Kapitalista: -Żartowałem, dam ci jeszcze wiarę, spokój i gitarę, ale żony nie bierz… Ej, co ty robisz? Przyjacielu?!
Odpisz
Edytowano - 11 września 2020, 17:57
@Kapitalista: - Szefie,ale my sprzedajemy tarkę do sera z logiem Apple tylko
*
Odpisz
11 września 2020, 17:47
A o co w ogóle chodzi z tą kartą?
Odpisz
11 września 2020, 17:51
@Damond: Niska cena jak na niesamowicie dobre parametr
Odpisz
11 września 2020, 17:52
@Wilhelm_II_Hohenzollern: dziękuję
Odpisz