Kogoś to w ogóle śmieszy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ładne rzeczy
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2020, 20:32
Ja szanuję takie rzeczy tylko w kreskówkach dla dorosłych, bo takie rzeczy pasują do wulgarnej fabuły (powiedziała to osoba, która prawie się zrzygała na scenie srania w South Parku)
Odpisz
20 września 2020, 14:31
@BardzoOryginalnaNazwa:
Odpisz
20 września 2020, 14:33
@EdwardNygma: Ładny obrazek
Odpisz
20 września 2020, 11:48
Co jak co, ale żarty o kupie proszę zostawić w spokoju
Odpisz
5 lipca 2021, 15:08
@MituDestroyer: no tak jak masz 5 lat to może są dobre dla ciebie
Odpisz
20 września 2020, 09:41
ja uwazam to za zabawne
Odpisz
19 września 2020, 23:00
Produkcje walaszka są wyjątkiem
Odpisz
19 września 2020, 22:01
Kupa! Hehehe
Odpisz
19 września 2020, 21:41
Haha
Odpisz
Edytowano - 19 września 2020, 21:18
Nie żeby coś ale jak byliśmy w ich wieku to nas też śmieszyły takie rzeczy. Każdy kiedyś przeżywał okres względnej niedojrzałości
Odpisz
19 września 2020, 20:50
+100
Odpisz
12 września 2020, 15:26
Nie wiem czy przeginanie w drugą stronę jest lepsze, bo wtedy z kolei takie dziecko w ogóle nie zrozumie. Widziałem ostatnio jakąś nową animację, za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu, gdzie zrobili właśnie coś takiego. Akcja była taka, że kot, pies, osioł i kogut porwali samolot, bo przed kimś uciekali, oczywiście jakimś cudem go odpalili i polecieli, a ten gość ze strzelbą na dole do nich strzelał, przedziurawił im bak i tu się zaczyna jazda. Było ujęcie z bocznej perspektywy, jak lecą nad miastem, identyczne jak z kronik pewnego wydarzenia. Dopiero jak wpierniczyli się w jakiś budynek rządowy i mieliśmy wybuch, wszystko stało się jasne. W dodatku, to nie było zrobione w formie żartu, tylko tak że serio tym ludziom co byli w środku mogło się coś stać, a na dokładkę widzimy jak kilku typków którzy to widzieli oklaskuje całą tę akcję i wyraźnie za bardzo im się to podoba. Poważnie, czy w kreskówce, która potrafi rzucać żarty o zamykaniu smrodu w bańkach mydlanych, zrobili aluzję do zamachu stanu w Chile?
Odpisz
12 września 2020, 15:28
@Holandia: Na jakiej stacji to widziałeś?
Odpisz
12 września 2020, 15:29
Na Pulsie.
Odpisz
12 września 2020, 15:15
ziomeq121 uwaza to za zabawne
Odpisz
Edytowano - 12 września 2020, 15:07
Ja gdy oglądam te kreskówki muszę zakyrwać spodnie poduszką, żeby ukryć, że mój piston stoi
Odpisz
19 września 2020, 20:43
@Reichtangle:
Odpisz
19 września 2020, 21:36
@Reichtangle: idź do psychologa, albo terapeuty ty chory poj*bie
Odpisz
20 września 2020, 01:34
@Reichtangle: Jak dla mnie ten koles przypada mi do gustu
Odpisz
Edytowano - 12 września 2020, 15:06
"Jak może to w ogóle kogokolwiek śmieszyć? Chyba na serio zaczyna im brakować pomysłu na żarty. Jak bardzo wypaczone poczucie humoru trzeba mieć aby znaleźć w tym gram komedii?"
Tymczasem z czego ja się śmieje
Odpisz
12 września 2020, 15:06
Uwaga k***a szok, 5 letnie dziecko nie rozumie humoru 15 latka. Niewiarygodnie że ogląda rzeczy proste które w jego mniemaniu są zabawne bo ich do końca nie rozumie (mam na myśli że o takich rzeczach jak defekacja nie mówi się publicznie i uważa to za zabawne).
Odpisz
12 września 2020, 15:04
ja uwazam to za zabawne
Odpisz
12 września 2020, 15:01
Ty jak miałeś 5 lat.
Odpisz